ŞOK Marketler okul dönemine hazır

29 Ağustos 2019 Perşembe

ŞOK Marketler uygun fiyatlı birbirinden cazip okul ürünleriyle yeni eğitim öğretim dönemine hazır

sok-marketler-okul-donemine-hazir

 ŞOK Marketler yeni eğitim ve öğretim yılında, öğrencilere birbirinden cazip seçenekler sunarken 0,85 TL’den başlayan bütçe dostu fiyatlarla velilerin de yüzünü güldürmeyi hedefliyor.

 

Türkiye’nin ciro bakımından en hızlı büyüyen gıda perakende zinciri ŞOK Marketler, 2019-2020 eğitim ve öğretim dönemine hazır. Türkiye’nin 81 ilinde toplam 6.844’e ulaşan mağaza sayısıyla geniş bir tüketici kitlesine hizmet veren ŞOK Marketler ’de okul ve kırtasiye ürünleri uygun fiyatlarla öğrencilerle buluşuyor.

 

Çocukların eğitim öğretim dönemindeki öncelikli ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen ŞOK Marketler’ de; çeşit çeşit, renk renk defterler, kalem setleri, okul ve beslenme çantaları, boya setleri, boyama önlükleri, kalemlikler, su mataraları gibi çok geniş yelpazede sunulan yüzlerce kaliteli okul ürünü 0,85 TL’den başlayan cazip fiyatlarla öğrencileri bekliyor. Okul ürünlerinde öğrencilerin beğenilerini de dikkate alan ŞOK Marketler, tüm okul ürünlerinin çocukların sağlığını koruyan, kanserojen madde içermeyen CE, EN 71, EN 72 gibi kalite belgelerine sahip ürünler olmasına büyük özen gösteriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri