Soğuk kışın vazgeçilmezi sıcak eldivenler Desa’dan

Desa, deri eldiven konusunda da oldukça iddialı modellerle 2013 yılında da eşsiz el işçiliğini ortaya seriyor. İpeksi deriden üretilen eldivenler, nubuk, kürklü ve 3 renkli uzun eldivenler tüm Desa mağazalarında ve desa.com.tr adresinde

Soğuk kışın vazgeçilmezi sıcak eldivenler Desa’dan

Desa eldivenlerini ile kimi zaman soğuktan korunmak, kimi zaman ise asi ya da sofistike bir tarza sahip olmak istemez misiniz? Kürklerle zenginleştirilmiş el işçiliği ve özel dikişler ile süslenmiş kapitone eldivenlerin yanı sıra siyah ve kahverenginin bir arada olduğu iki renkli eldivenlere hatta şıklığı temsil eden nubuk eldivenlere kadar bu senenin en trendi detayları Desa farkıyla sizleri bekliyor.

Bu yıla damgasını vuran bir başka ürün ise bileğe konulmuş kürklü eldivenler. Siyah ile kahverengi derinin kombinlendiği özel el işçiliği ile uygulanmış punto dikişler, kapitoneler, 3 renkli uzun eldivenler farklı süs dikişleri ilk göze çarpan detaylar arasında bulunuyor.

Desa, sezonun hakimi olan eldiven ile şıklığınızı tamamlayan özel tasarımlar sunuyor. Alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınan moda tutkunları, desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat hizmet alabilir.