So Chic, Rumeli Hisarı Konserleri'ne Destek Oluyor

05 Ağustos 2008 Salı

Rumeli Hisarı Yaz Konserlerine sponsor firma olarak destek veren So Chic tarihi atmosferde buluşan sanatseverlere özel imkanlar sunuyor.

so-chic-rumeli-hisari-konserlerine-destek-oluyor
Her yıl geleneksel olarak gerçekleşen Rumeli Hisarı Yaz Konserleri bu yıl da konuklarına rüya gibi geceler yaşatmaya devam ediyor. Açılışını yoğun bir katılımın olduğu Nilüfer konseri ile yapan Rumeli Hisarı 2008 Konserleri 22 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Sanatseverler büyüleyici atmosferin eşsiz ambiyansında rüya gibi geceler yaşarken, sponsor firma So Chicin Rumeli Hisarı Konserine özel avantajlarından yararlanma fırsatı buluyorlar. Fix Silver standını ziyaret edenlere tüm So Chic mağazalarında geçerli olan 10YTL Chic Para, Elite ve Morgan Saatlerinde 30 YTL Chic Para, Lotus Saatlerinde 50 YTL Chic Para dağıtılmakta. Ayrıca tüm katılımcılara ücretsiz So Chic mağazalarında geçerli olan ChicCard ve Fix Silver mağazalarında geçerli olan Fredly kartlarına sahip olabilecekler. Bütün bu avantajları tarihi arenasında sürpriz sanatçılarla ve farklı kültürel etkinliklerle buluşturan Rumeli Hisar Konserleri tüm sanatseverleri buluşmaya davet ediyor.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri