Perakende PageSkin

So CHIC mağazaları müşterileriyle buluştu

So CHIC mağazaları müşterileriyle buluştu

İnovatif yaklaşımı ve ürün gamıyla takı sektörünün en önemli markalarından olan So CHIC, Sağlık Bakanlığı tarafından önerilen tüm hijyen tedbirlerini alarak mağazalarını 1 Haziran Pazartesi gününden itibaren yeniden hizmete açtı.

Türkiye’de 16 ayrı ilde ve yurt dışında yer alan mağazalarıyla hizmet veren So CHIC, normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte 1 Haziran’dan itibaren mağazalarını açmaya başladı. Tüm So CHIC mağazaları, 12.00 – 20.00 saatleri arasında açık olacak şekilde faaliyete geçerek müşterileriyle buluştu.

 Sağlık Bakanlığı tarafından önerilen tüm tedbirleri mağazalarında uygulamaya başlayan So CHIC, kontrollü olarak sosyal hayata geçiş sürecinde hem müşterilerinin hem de mağaza çalışanlarının ve ailelerinin sağlığını ön plana alan kapsamlı bir tedbir programını uygulamaya aldı.

Pandemiye karşı Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği tüm hijyen tedbirlerini hayata geçiren So CHIC, her gün dezenfekte edilen mağazalarında ayrıca müşterileri için de dezenfektan noktaları oluşturdu. Müşteriler, kademeli olarak hizmete başlayacak tüm mağazalara maskeli ve sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde kabul edilecek. Ayrıca mağaza içi düzenlemeler ise mesafe kuralına uyacak şekilde yapıldı.

Tüm So CHIC çalışanları, kendilerinin ve müşterilerin sağlığını koruyabilmek adına maske ve siperlik kullanacak. Tüm ürünler, müşterilerin güvenle alışveriş yapabilmesi periyodik olarak dezenfekte edilecek. Ayrıca mağazaya girişi yapılan veya iade alınan tüm ürünler de aynı şekilde dezenfekte edilecek. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı hava temizleme cihazı ile mağaza içindeki ortam periyodik olarak temizlenecek. Müşterileri bilgilendirmek ve alınan tedbirlere dikkat çekmek amacıyla tüm mağazalarda bilgilendirici afişlere yer verilecek. Ayrıca teması en aza indirmek amacıyla temassız ödeme imkanı da sunulacak. 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin