So CHIC’den yeni mağaza yatırımı

Modern tasarımlarıyla takı ve aksesuar alanında Türkiye’nin önde gelen markalarından olan So CHIC, ülke genelindeki mağaza sayısını artırmaya devam ediyor.

So CHIC’den yeni mağaza yatırımı

Takı sektöründeki 60 yılı aşan tecrübesini, 2003 yılında Türkiye’nin ilk kurumsal gümüş markası olan So CHIC ile taçlandıran Sezgin Group, perakende alanındaki yatırım planlarını hayata geçirmeye devam ediyor.

“Gümüşün en şık hali” mottosuyla her sezon birbirinden özel koleksiyonlara imza atan So CHIC, 17 yıla ulaşan perakende deneyimiyle ülke genelindeki mağaza sayısını artırmayı sürdürüyor. Moda ve inovasyonu kalite ile birleştirerek takı sektörüne yön veren So CHIC, yurt içindeki 58’inci mağazasını City’s Nişantaşı’nda tüm hijyen ve sosyal mesafe önlemleriyle birlikte hizmete açtı.

Sezgin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sezgin; “Etkilerini global olarak gözlemlediğimiz ve ülke olarak da tecrübe ettiğimiz bu zorlu süreç, perakende sektörüne çok şey öğretti. So CHIC olarak yeni projelere odaklanarak ülkemiz adına katma değer yaratacak işlere imza atmak istiyoruz. Tüm mağazalarımızda ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumaya yönelik gerekli tedbirleri aldık. Pandemiye rağmen hedeflediğimiz tüm yatırımları gerçekleştirmek için hız kesmeden çalışıyoruz. Ekonomimizi canlandıracak ve sektöre hareketlilik kazandıracak yeni mağaza yatırımları yapıyoruz. Son olarak City’s Nişantaşı’nda hizmete başlayan mağazamızla birlikte toplam mağaza sayımız yurt içinde 58’e ulaştı.” dedi.