Snoopy ile Kamp Macerası, M1 Adana'da çocuklarla buluştu!

09 Temmuz 2019 Salı

M1 Adana AVM’de gerçekleşen etkinlikte çizgifilm kahramanı olan “Snoopy ile Kamp Macerası Atölyesi” çocukların ilgi odağı oldu

snoopy-ile-kamp-macerasi-m1-adanada-cocuklarla-bulustu

M1 Adana AVM, çocuklara ve eğitime verdiği önem ile çocuklar için hazırlanan birbirinden renkli etkinlikler ile buluşturmaya devam ediyor. Çocukların akıllı dostu olan ‘’Snoopy’’ kamp maceraları ve birbirinden farklı atölye etkinlikleri ile M1 Adana AVM’de çocuklar ile buluştu. Düzenlenen etkinlikte farklı seanslar ile çocuklar kamp atölyesinde vakit geçirdiler. Snoopy çizgi roman şeritlerini boyayan çocuklar dev safari macerası kutusunun içerisine girip, vahşi hayvanların yaşamlarına tanık oldu.

 

Çocuklar etkinlik alanındaki kamp alanında da çadır kurma, uyku tulumlarını açıp toplama gibi temel kampçılık ile ilgili detayları öğrendiler. Sonrasında ise kamp ateşinin başında, eğitmen eşliğinde, Snoopy Kamp Macerası hikâyesini oluşturdular Snoopy Kampta etkinliğinin hatırası olarak minikler Glitter Tattoo ile kendilerine geçici dövme yaptırırken, Snoopy kostüm karakteri ile tanıştı.

 

Çocuklara eğitici ve öğretici bilgiler veren snoopy, macera dolu kamp hikâyelerini çocuklar ile paylaştı. Çocuklara çadır kurma, kamp ateşi başında hikâyeler anlatma gibi deneyimlerle kamp macerasını yaşatırken, en sevdikleri Snoopy karakteri ile birlikte olmanın keyfini yaşadılar. Etkinlik bitiminde Snoopy ile fotoğraf çekilip bu inanılmaz tecrübeyi ölümsüzleştirdiler. Snoopy ile kamp atölyesi etkinliği 14 Temmuz Pazar günü’ne kadar M1 Adana AVM’de devam edecek.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri