SMG çocuklarla çocuk oluyor

18 Nisan 2017 Salı

Dijital müzik yayıncılığının önemli şirketi SMG’nin hizmet verdiği markalar çocuk mağazaları ve eğlence merkezleri için özel çalışmalar yapıyor

smg-cocuklarla-cocuk-oluyor

 SMG her yaş grubundan misafirini renkli şarkılar ile karşılıyor. SMG’den hizmet alan markalar da,  çocukların bayramını en güzel mesajlarla kutluyor. SMG’nin profesyonel seslendirme sanatçılarından oluşan ekibi tarafından hazırlanan 23 Nisan anonsları, markaların istediği noktada, sıklıkta ve tarihte yayına alınıyor. Anonsun ardından, çocukların sevdiği şarkılar kaldığı yerden devam ediyor.


SMG Müzik Departmanı, bu yıl Oscar Ödülleri’ne aday olan filmlerin şarkılarını listelerinin ilk sırasına koyuyor. Kapalı devrede yasal müzik yayını şirketi SMG, çocuk giyim mağazaları, eğlence merkezleri ve oyuncak mağazaları gibi küçük misafirlerin sıkça ziyaret ettiği çok sayıda lokasyon için özel çalışmalar gerçekleştiriyor.

 

Geride bıraktığımız Şubat ayında sahiplerini bulan Oscar Ödülleri’ne aday olan filmlerin şarkılarını portföyünde bulunduran SMG, çocuklara En İyi Animasyon Filmi ödülünü kazanan Zootopia’nın soundtrack’i Try Everything dahil olmak üzere neşeli şarkılar dinletiyor.  

 

 

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri