SKM Projects+’e yeni Genel Müdür

26 Temmuz 2013 Cuma

SKM Projects+’ta Genel Müdürlük görevine Emre Dölcel atandı

skm-projectse-yeni-genel-mudur

2000 yılında Mimar Hakan Sekmen (MSGSÜ) tarafından İstanbul’da kurulan ve 2005 yılında Azeri Mimar Aziz Alimirzayev’in (MSGSÜ) ortak olarak katılımını takiben büyümeye devam eden, perakende mimarisinde uzman SKM Projects+ Genel Müdürlük pozisyonuna Emre Dölcel getirildi.

Emre Dölcel, Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünden 2001 yılında mezun oldu. Tetaş’ta satış yöneticisi olarak görev aldıktan sonra, Turkcell İletişim Hizmetleri’nde satış yöneticisi, perakende yönetimi, mağaza geliştirme ve tasarım süreci liderliği yaptı. Daha sonra Gamma Medya’da perakende yöneticisi, Aymarka Mağazacılık’ta T-Box mağazalar koordinatörlüğü, Cheil Worldwide’da uygulama yöneticiliği ve Hotiç’de bölge müdürlüğü görevlerini yerine getirdi.

2012 yılı Kasım ayından itibaren SKM Projects+’ta Satış, Pazarlama ve Proje Yönetimi Direktörü olarak görev yapan Emre Dölcel, kısa sürede gösterdiği başarılar sonucunda Genel Müdürlük için uygun görüldü.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri