Sıvı yağ tüketicisi Ana Gıdayı seçti

05 Nisan 2012 Perşembe

Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME)nin gerçekleştirdiği araştırmada 2011 yılında sıvı yağ sektöründe Ana Gıda; Komili, Kırlangıç ve Madra markaları ile müşteri memnuniyetinde tek başına birinci sırada yer aldı.

sivi-yag-tuketicisi-ana-gidayi-secti
Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından 2005 yılından beri 81 ilde on binlerce tüketiciye ulaşarak yürütülen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME)nde Ana Gıda 2011 yılında; Komili, Kırlangıç ve Madra markalarıyla müşteri memnuniyetinde 86 gibi yüksek bir puanla tek başına birinci sırada yer aldı. Capital Dergisinin işbirliğiyle Ritz-Carlton İstanbulda yapılan gala gecesinde Ana Gıda birinciliğini, gümüş heykel alarak taçlandırdı. Ana Gıda Genel Müdürü Ümit Ersoy, tüketicilerin Ana Gıda markalarını seçmelerinden dolayı büyük bir gurur duyduklarını belirterek Tüketicilerimizin tercihleri doğrultusunda onlara en iyi hizmet ve ürünü sunmak için çalışarak daha çok uzun yıllar onlara hizmet vermek istiyoruz dedi. Ersoy, markaların tüketicilerden aldıkları bu gibi ödüllerin çok değerli olduğunu vurgulayarak, çevre duyarlılığı ve yüksek kalite bilinciyle yollarına devam edeceklerini söyledi.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri