Sırma’dan Sevgililer Günü’ne özel şişe koleksiyonu

21 Ocak 2019 Pazartesi

İki sevgilinin sıcak ve samimi dünyasının çizgisel bir tasarım diliyle tasvir edildiği Sevgililer Günü şişeleri, Sırma’nın doğallığını aşkın en doğal halleriyle bir araya getiriyor

sirmadan-sevgililer-gunune-ozel-sise-koleksiyonu

Özel günler için hazırladığı koleksiyon şişeleriyle büyük beğeni toplayan Sırma, Sevgililer Günü için tasarladığı yeni şişeleriyle raflarda yerini aldı.

 

Sırma Sevgililer Günü şişeleriyle, gerçek aşkın anlardaki küçük mutluluklarda saklı olduğu gerçeğini herkese hatırlatmayı amaçlıyor. İki sevgilinin sıcak ve samimi dünyasının çizgisel bir tasarım diliyle tasvir edildiği Sevgililer Günü şişeleri, Sırma’nın doğallığını aşkın en doğal halleriyle bir araya getiriyor. Renk olarak pastel tonların tercih edildiği tasarımlar, 6 farklı hikâye ile mutlu bir çiftin keyif dolu anlarını gösteriyor.

 

Sırma Sevgililer Günü koleksiyonu 330 mililitrelik şişelerde, ulusal ve lokal zincir marketler ile seçkin kafe ve restoranlarda, sevgilisine aşkını göstermek isteyenleri bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri