Sinemaseverlerin buluşma adresi Antares oldu

Başkentin önemli alışveriş ve yaşam merkezlerinden olan Antares Alışveriş Merkezi, sinemaseverler için önemli etkinliklere imza attı

Sinemaseverlerin buluşma adresi Antares oldu

Antares AVM, 2 Haziran günü Enes Batur ve Ömer Başdoğan’ın yeni filmleri “Enes Batur Gerçek Kahraman” filmini hayranlarıyla buluşturdu.

 

İzleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği buluşmada oyuncular izleyicilerin yoğun kalabalığı ve ilgisi karşısında mutluluklarını dile getirdi. Heyecanlanan bazı hayranlar kısa süreli izdihama neden oldu. Enes Batur ve Ömer Başdoğan’ın esprileriyle oldukça eğlenceli geçen sohbet sonunda fenomenler sosyal medya kanalları için fanlarıyla birlikte video çektirdikten sonra alkışlar eşliğinde salondan ayrıldı.

 

Kral Midas’ın Hazinesi filminin oyuncuları da Antares’e geldi

8 Haziran Cumartesi günü ise Kral Midas’ın Hazinesi Filminin oyuncuları; İsmail Baki Tuncer, Orhan Aydın, Mehmet Ali Tuncer, Tevfik İnceoğlu ve Murat Ercanlı Antares’te yeni filmlerinin gösterime katıldı.
Kendilerine gösterilen ilgiden oldukça memnun olan ekip, Seyircileriyle alkışlar eşliğinde buluştu. Eğlenceli anlara sahne olan etkinlikte, İsmail Baki Tuncer’in Türk sinemasının ünlü oyuncularının taklitlerini yapması kahkaha tufanına neden oldu. Film ekibi Ankara’da olmaktan oldukça memnun olduklarını ve Ankaralı sinemaseverlerle Antares’te buluşmaktan duydukları mutluluklarını dile getirip film hakkında ki soruları yanıtladılar. Etkinlik bitiminde oyuncular katılımcıların isteklerini kırmayıp hatıra fotoğrafı çektirdi ve filmi izlemek için salona geçti.