Silk&Cashmere’den Zurich’e 2’nci mağaza

1993’te Türkiye’den önce ilk mağazasını Zurich’te açan Silk&Cashmere, Rönesans Koleksiyonunu satışa çıkardığı yeni butiğini Strehlgasse 33’te açtı

Silk&Cashmere’den Zurich’e 2’nci mağaza

Strehlgasse 33’te açılan Silk&Cashmere mağazasında Rönesans Koleksiyonu eksiksiz bir biçimde yer alıyor. Genç ve cool parçalar içeren bu özel koleksiyona İsviçreli kaşmir ve ipek tutkunları ilk günden ilgi gösterdi.

 

Silk&Cashmere CEO’su Ayşen Zamanpur: “1993’te Türkiye’den önce ilk mağazamızı orada açmıştık. Senelerdir pek çok satış noktasına yayıldık. Kendi mağazalarımız dışında Jelmoli’de pek çok butikte özel köşelerimiz oldu. Sonra Olten’de açtık; Lüks otellerde köşelerimiz oldu, Golf Cluplerine girdik ve şimdi seçkin mağazaların merkezi Strehlgasse 33’de çok içimize sinen yepyeni bir mağazamız daha oldu. Bu yeni mağaza da ilkine uzak değil ama merkezi ve daha büyük. Mağaza ekibini de özenle seçtik ve kadroyu 1 ay süren özel bir eğitime tabi tuttuk. Üstün zevk, zarafet, elegance ve kalite ile tanınan İsviçreliler koleksiyona ilk günden yoğun ilgi gösterdiler.” dedi.