Şık tasarımlarıyla yılbaşı için mükemmel hediyeler Emsan’da

Şık tasarımlarıyla yılbaşı için mükemmel hediyeler Emsan’da

En İyisi, En Uygun Fiyata

 

EMSAN’ın Pera Yemek Takımı ve Beste Kahvaltı Takımı’nın birbirinden şık parçalarıyla yılbaşı sofralarınız  daha da güzelleşecek! Unutmayın, yeni yılda hediyenin de ‘En İyisi, En Uygun Fiyata’ EMSAN’da!

 

EMSAN, yıllardır yaptığı gibi bu yılbaşında da sofraları güzelleştirmeye devam ediyor. Kalite ve zerafeti bir araya getiren koleksiyonlarını ‘her zaman, en iyisi en uygun fiyata Emsan’da’sloganıyla tüm evlere ulaştırmayı amaç edinen EMSAN, yeni yılda da birbirinden renkli ve güzel ürünlerini, uygun fiyatlarla sunuyor.

 

Yılbaşı İçin Mükemmel Hediye

 

Yılbaşına özel fiyatlarla web sitesi ve mağazalarda satışa sunulan Pera Koleksiyonu, nar çiçeği ve krem rengi seçenekleriyle sofralarını renklendirmek isteyenlerin vazgeçilmezlerinden olmayı sürdürüyor. Yüzde 100 el yapımı olan, mikrodalga fırında ve bulaşık makinasında kullanabilen Pera koleksiyonunda, 6 adet Çorba Kasesi, 6 adet Yemek Tabağı, 6 adet Servis Tabağı ve 6 adet Pasta Tabağı yer alıyor.

 

Yılbaşı kahvaltı sofralarınızı süsleyecek Beste Kahvaltı takımı ise cıvıl cıvıl nar çiçeği rengiyle size sıcacık bir yeni yıl sabahı vadediyor. Yüzde 100 el yapımı olan, mikrodalga fırında ve bulaşık makinasında kullanabilen Beste Kahvaltı Takımı’nda 6 servis tabağı, 6 çay bardağı, 6 çay kaşığı ve tabağı, 2 joker kase, 2dik kayık, 2 oval, 2 oval kayık tabak yer alıyor.

 

Şık tasarımlarıyla yılbaşı için mükemmel hediye seçeneği de olan  Pera ve Beste Koleksiyonu, emsan.com.tr ve EMSAN mağazalarında!