SIAL fuarı Fora Zeytin’e yeni iş birliği ve fırsat kazandırdı

06 Kasım 2018 Salı

Türkiye’nin önde gelen zeytin üreticilerinden Fora Zeytin, SIAL Paris’te, dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilerle buluştu. Fora Zeytin’e ilgi büyük oldu

sial-fuari-fora-zeytine-yeni-is-birligi-ve-firsat-kazandirdi

Türkiye’nin önde gelen zeytin üreticisi Fora Zeytin, dünya gıda sektörünün buluştuğu en büyük gıda inovasyon fuarı olan SIAL Paris’te yerini aldı. 119 ülkeden 7 bin 200 katılımcı firmanın katılımının gerçekleştiği fuara  dünya çapında 160 bin ziyaretçi geldi. Yenilikçi ürünlerin ve sağlık trendlerinin ön planda olduğu fuarda Fora’nın zeytin büfesinden yapılan tadımlar ve mini zeytinyağı hediyesi yoğun ilgi gördü.

 

 “Her ülkeye hitap edebiliyoruz”

Uluslararası standartlarla üretilen yüksek kaliteli ürünler ve rekabetçi fiyatlarla global pazarda söz sahibi olmayı hedeflediklerini söyleyen Fora Zeytin İhracat Müdürü Ilgaz Ergen: “Türkiye pazarındaki sağlam konumumuz ile birlikte yurt dışı pazarında da aktif büyümeye devam ediyoruz. Bu seneki ihracat hedefimiz uluslararası arenada devler liginde yer almak. Bu hedef doğrultusunda dünyanın en büyük gıda inovasyon fuarı SIAL Paris’te geniş coğrafyalardan pek çok farklı ülke ile yeni iş birlikleri için görüşmelerimiz oldu. Şili’den Tacikistan’a kadar yeni pazarlardan gelen talepleri topladık. Güncel olarak iş yaptığımız müşterilerimizle bir araya gelme ve ticaretimizi geliştirmek için görüşmeler yapma fırsatımız oldu. Uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yapabilmemiz ve global pazarlarda talep gören tarzda zeytinleri üretebilme yeteneğimiz sayesinde yurt dışı pazarında tercih ediliyoruz. Ayrıca dünyanın en büyük entegre zeytin işleme fabrikasına sahip olmamız büyük dünya ülkelerinin yüksek tonajlardaki taleplerini karşılamamıza olanak sağlıyor. Fora Zeytin adına SIAL Paris 2018, yeni büyük anlaşmaların ve işbirliklerinin başlangıcı olan güzel bir etkinlik oldu.” diye konuştu.

 

Dünya gıda profesyonelleri ile buluşma

Geniş ürün yelpazesini dünyanın her yerinden gelen gıda profesyonelleri ile buluşturan Fora Zeytin, ziyaretçilerden tam not aldı. Uluslararası pazarda lezzetli ürünleri ile dikkatleri üzerine toplayan Fora Zeytin, fuar kapsamında pek çok ülke ile iş bağlantısı için ön görüşmeler gerçekleştirdi. Türkiye’yi SIAL Paris Fuarı’nda temsil eden Fora Zeytin’e kardeş firması Billur Tuz da eşlik etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri