Şeyda Coşkun Kent Meydanı’nda “Annelik Sohbeti” yaptı

05 Ekim 2016 Çarşamba

Emzirme Haftası kapsamında ebebek ve Medical Park Hastaneleri işbirliğiyle Kent Meydanı AVM'de düzenlenen sohbet büyük ilgi gördü

seyda-coskun-kent-meydaninda-annelik-sohbeti-yapti

Kent Meydanı AVM, 3 Ekim Pazartesi akşamı bilgilendirici bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Emzirme Haftası kapsamında düzenlenen etkinlik -2 Çarşı Katı'nda gerçekleşti. Yaşam Koçu Şeyda Coşkun’un yanı sıra Hande Yuvakuran moderatörlüğünde Medical Park Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Yrd.Doç.Dr.Nureddin Vurgun, Yeni Doğan Hemşiresi Çiğdem Özel emzirme ve annelik ile ilgili bilgiler paylaştı.


İlk altı ay sadece anne sütünün yeterli olduğunu belirten konuklar anne beslenmesiyle ilgili bilgiler de verdi. Emzirme teknikleri, faydalı gıdalar, anne psikolojisi gibi konuların yer aldığı sohbette Yaşam Koçu Şeyda Coşkun da kendi annelik deneyimlerinden söz etti. Annenin en önemli işinin yeni doğan bebeği olduğunu söyleyen Coşkun: “Kilolar daha sonra verilir. Siz öncelikle ilk altı ay tam ve doğru beslenmeyi ihmal etmeyin. Yürüyüş yapın, sağlıklı besinler tüketin.” diye konuştu.


Sohbet sonrası bir de yarışma gerçekleştirildi. Oto koltuğu bağlama ve bebek bezi değiştirme yarışmaları sonucunda izleyiciler ebebek'ten çeşitli hediyeler kazanmaya şansı yakaladı. Yeni doğan bebekler için en ideal besin maddesi olan anne sütüne dikkat çekilen Emzirme Haftası, her yıl 1-7 Ekim günleri arasında çeşitli etkinliklerle anne ve anne adaylarını bilgilendiriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri