Sevgililer Günü’nde tazelenmiş cildinizle sevdiğinizi büyüleyin

Yılın aşk dolu günü yaklaşırken cilt görünümünü yenilemeyi ve ışıl ışıl görünmeyi kim istemez? Dermatologların en çok önerdiği cilt bakım markası* La Roche-Posay, bu özel günde nemli, dolgun, ışıltılı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın formülünü sunuyor. Lipikar Baume AP+M, Lipikar Syndet AP+, HYALU B5, Saf Vitamin C10 ve Effaclar Serum’un etkili içerikleri ile hayal ettiğiniz cilt görünümüne ulaşmanın ve 14 Şubat’ın tadını çıkarabilirsiniz. Şubat ayına özel eczanelerde geçerli olan 400 ml Lipikar Baume AP+M Nemlendirici’ye 200 ml fiyatına 299,90 TL yerine 199,90 TL’ye ulaşabilirsiniz

Sevgililer Günü’nde tazelenmiş cildinizle sevdiğinizi büyüleyin

Cilt bariyerini güçlendirerek cildi yatıştıran Lipikar Baume AP+M Nemlendirici

Çok kuru ve atopiye eğilim gösterebilen ciltler için Lipikar Baume AP+M Nemlendirici; cilt mikrobiyomunu dengeliyor, kuruluk kaynaklı kaşıntı hissini azaltmaya destek veriyor ve tekrarlama karşıtı etki sunuyor. Her yaşın kullanımına uygun Lipikar Baume AP+M, bebek ve çocuklarda görülebilen alevlenme ve atopi ataklarını azaltmaya yardımcı olarak cildi anında yatıştırıyor. Yapılan testlerle performansı kanıtlanmış Lipikar Baume AP+M, cilt bariyerini güçlendirerek cildi rahatlatıyor. Yağlı, yapışkan his bırakmayan nemlendirici, günlük uygulamayı kolaylaştırmak ve hızlandırmak için anında emiliyor. Şubat ayına özel eczane promosyonu ile 400 ml Lipikar Baume AP+M Nemlendirici 299,90 TL yerine sadece 199,90 TL!

Kuruluk hissine karşı bakım yapan Lipikar Syndet Ap+ Vücut Yıkama Jeli

Kuru ve atopiye eğilim gösterebilen cilde sahip yenidoğan, bebek, çocuk ve yetişkinler için uygun olan cilt yıkama kremi, hassas ciltlerde de etkisini gösteriyor. Lipikar Syndet Ap+, cildi yatıştırmaya yardımcı olarak duştan hemen sonra şiddetli kuruluk hissini azaltmaya destek veriyor. Jel krem kıvamında hem bakım yapan hem de temizleyen Lipikar Syndet Ap+, parfüm içermiyor. La Roche-Posay Termal Suyu içeren formülü ile cildi arındırıp yumuşaklık sağlıyor.

Cilde eski dolgunluğunu geri veren formül: HYALU B5 Serum

La Roche-Posay, 14 Şubat’ta yorgun ve esnekliğini kaybetmiş ciltlerin daha genç bir görünüm kazanmasını sağlıyor. İki çeşit Hyalüronik Asit ve Vitamin B5 içeren formülüyle HYALU B5 Serum, cilde eski dolgun görünümünü geri veriyor ve cilt bariyerini onarmaya yardımcı oluyor. Güçlü içerikleri sayesinde ciltte hızlıca etkisini göstermeye başlıyor. Yapılan çalışmalarda; 26 günlük kullanımın ardından deneyenlerin %71'i kırışıklıkların azaldığını belirtmiştir**. 4 hafta sonra ise deneyenlerin %75'i cilt tonunun daha ferah göründüğünü ve %69’u cildinin canlı göründüğünü ifade etmiştir**.

Cildinizin gerçek ışıltısını Saf Vitamin C10 Serum ile ortaya çıkarın

La Roche-Posay'in yoğun C vitaminli antioksidan serumu Saf Vitamin C10, canlılığını yitirmiş hassas ciltlerin gerçek ışıltısını açığa çıkarıyor. Yüksek konsantrasyonda Saf C Vitamini ve Salisilik Asit içerikli serum, kırışıklıkların görünümünü azaltıyor. Cilde hızlıca nüfuz eden özelliği ile anında parlak, yumuşak ve nemli bir cildin kapısını aralıyor. Kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü azaltarak pürüzsüz ve eşit bir cilt tonuna sahip olmanızı sağlıyor. Yapılan testlere göre; deneyenlerin %89'u cildinin nemlenmiş ve yatışmış olduğunu, %85’i cilt dokusunun arınmış göründüğünü, %79’u gözeneklerinin sıkılaşmış göründüğünü ve cildinin sağlıklı ışıltı kazandığını söylemiştir***.

Leke karşıtı peeling etkili Effaclar Serum

Akneye eğilim gösteren hassas ciltler için Effaclar Serum, cilt kusurlarının ve lekelerin görünümünü hedef alıyor. Niacinamide ile zenginleştirilmiş günlük peeling etkili serum, cilt görünümünü yeniliyor ve durulama gerektirmiyor. Günlük uygulamayı kolaylaştırmak için çabuk emilen hafif dokusu yapışkan his bırakmıyor. Effaclar Serum, tıkanmış gözenekleri fazla sebumdan arındırıyor, cilt kusurlarının ve siyah noktaların görünümünü azaltıyor. Komedojenik olmayan ve hassas ciltlere uygun serum, matlaştırıcı ve yatıştırıcı etki sunuyor. 14 günlük kullanımdan sonra deneyenlerin %82’si cildinin daha rahat hissettiğini, %77’si gözenek görünümünde azalma olduğunu ve %90’ı cildinin daha yumuşak hissettiğini belirtmiştir****.

 

*Ipsos tarafından Ekim 2021 – Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen bağımsız araştırma sonuçları esas alınmıştır.

**Kişisel değerlendirme, 47 kişi

***Kişisel değerlendirme, 53 kişi

****Kişisel değerlendirme, 107 kişi (ilk sabahtan), 99 kişi (14 gün)

 

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatlarıdır

Lipikar Baume AP+M Nemlendirici 400 ml Fiyatı: 299,90 TL (Şubat ayına özel eczanelerde geçerli olan 400 ml Lipikar Baume AP+M Nemlendirici’ye 200 ml fiyatına 299,90 TL yerine 199,90 TL’ye ulaşabilirsiniz!)

Lipikar SYNDET AP+ Vücut Yıkama Jeli 400 ml Fiyatı: 199,90 TL

Hyalu B5 Dolgunlaştırıcı Serum 30 ml Fiyatı: 544,90 TL

Saf C Vitamini Işıltı Veren Antioksidan Serum 30 ml Fiyatı: 544,90 TL

Effaclar Serum 30 ml Fiyatı: 449,90 TL