Sevgililer Günü Kaya Çiftliği kahvaltısıyla başlayacak

04 Şubat 2019 Pazartesi

14 Şubat’a romantik bir kahvaltı ile başlayın, sevdiğinizi Kaya Çiftliği’nin lezzetli ürünleri ile şımartın!

sevgililer-gunu-kaya-ciftligi-kahvaltisiyla-baslayacak

Sevgililer Günü’nde aşkı anlatmanın en lezzetli yollarından biri de özenle hazırlanmış bir kahvaltı... Süt ve süt ürünleri sektörünün başarılı markası Kaya Çiftliği, 14 Şubat’ta aşkını uzun ve keyifli bir kahvaltı ile ifade etmek isteyenler için İsli Çerkez Peynirinden Kızarmış Örgü Peynirine kadar çok lezzetli seçenekler sunuyor.

 

Edirne’nin köylerinden ve çiftliklerinden topladığı sütleri işleyerek 140 çeşit ürün üreten ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden özel ürünleri de mağazalarında satışa sunan Kaya Çiftliği, Sevgililer Günü kahvaltısı için her türlü lezzeti müşterileri ile buluşturuyor.

 

Hem aşk kazansın hem siz kazanın!

Geleneksel lezzetleri modern teknoloji ile birleştirerek sağlıklı ürünler üreten Kaya Çiftliği’nin müşterilerine bir de sürprizi var. Her ay farklı bir ürün ile devam “Ayın Ürünü” kampanyası Şubat ayında da kazandırıyor. Şubat ayı boyunca Kaya Çiftliği şubelerinden “Ayın Ürünü”nü satın alan müşteriler arasından çekilişle seçilen üç kişi, 100 TL’lik hediye çekinin de sahibi olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri