Sevgi kurabiyelerine Agora’da büyük ilgi

Agora Alışveriş Merkezi kadın ziyaretçilerini bir adım öne taşıyan; bünyesinde birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinlikler gerçekleştiren Agora Kadınlar Kulübü Sevgililer günü etkinlikleri ile devam ediyor

Sevgi kurabiyelerine Agora’da büyük ilgi

17 Şubat Cuma günü İzmir Mutfak Sanatları Enstitüsü’nden Pasta Şefi Dila Tanık ile gerçekleşen “Sevgi Kurabiyeleri Yapımı” Agora Alışveriş Merkezi A blok etkinlik alanında yapıldı. Bu keyifli etkinliğe ücretsiz olarak katılan ziyaretçiler sevdiklerine özel kurabiye süslemeleri yaptı. Etkinlikte katılımcılar, Dila Tanık tarafından pişirilmiş kurabiyelerin ve cup cakelerin üstlerini rengârenk süslemeler ile zevklerine göre süsledi.

 

Sevdiklerine tatlı sürprizler hazırlamak isteyenlerin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte şeker hamurunun açılması, renklendirilmesi ve şekillendirilmesi İmse Pasta Şefi Dila Tanık tarafından gösterildi. Tanık’ın özel olarak getirmiş olduğu krema ile katılımcılar kendilerine verilen cupcakelerle sevdiklerine özel süslemeler yaptılar. Tanık, Agora Kadınlar Kulübü üyeleri ile birlikte Sevgililer günü için sevdiklerine hediye edebilecekleri kurabiyeleri yaparken, katılımcıların evlerinde rahatlıkla yapabilecekleri cupcake tariflerini de her üyeye hediye etmeyi unutmadı.

 

Agora Alışveriş Merkezi Pazarlama Müdürü Müge Menteş Üstünoğlu, 17 Şubat Cuma günü gerçekleşen etkinlikte Sevgililer gününe özel cupcake yapım atölyesinin yoğun ilgi gördüğünü belirterek, kendi yaptıkları kurabiyeleri sevdiklerine armağan etmek isteyen üyelerin aldığı keyiften duydukları memnuniyetini dile getirdi. Üstünoğlu, 17 Şubat Cuma günü 'Yaşamda Değişim ve Dönüşüm Sırları' ile Leyla Bilen’i konuk edeceklerini dile getirerek bütün İzmirlileri bu keyfili etkinliğe davet etti.