Sephora ve Tekin Acar'dan ortak açıklama

19 Nisan 2017 Çarşamba

Medyada çıkan "Türk kozmetik devi Tekin Acar satılıyor" başlıklı haberler hakkında Fransız kozmetik markası Sephora ve Tekin Acar ortak bir basın açıklaması yayınladı

sephora-ve-tekin-acardan-ortak-aciklama

Geçtiğimiz günlerde Tekin Acar’ın Fransız Sephora’ya satıldığında dair medyada çeşitli haberler yer almıştı. Bu haberlerle ilgili Sephora ve Tekin Acar ortaklaşa bir basın açıklaması yayınladı. Açıklama şöyle:

Tekin Acar Büyük Mağazacılık Ticaret Anonim Şirketi ve Sephora Kozmetik A.Ş ile ilgili oluşabilecek yanlış anlaşılmaları düzeltmek amacıyla ortak basın açıklaması yapma ihtiyacı duyduk.

 

Şirketler arasında gerçekleşecek işlem bir hisse devri değildir. Gerçekleşen devir işlemi Tekin Acar Büyük Mağazacılık Ticaret Anonim Şirketi’nin 19 mağazasının sadece belirli şartlar altında kira sözleşmesinin devri ile ilgilidir.

 

Devir işlemi son aşamaya gelmemiştir ve her halükarda Rekabet Kurulu'ndan alınacak onay da dahil olmak üzere belirli koşullara tabidir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri