Sephora mağazalarından SMG müzikleri yükseliyor

21 Kasım 2017 Salı

Dijital müzik yayıncılığının lider şirketi SMG, müşteri portföyüne Sephora’yı ekledi. SMG, markanın yurt içindeki 48 mağazası için farklı tarzlarda özel müzik listeleri hazırladı

sephora-magazalarindan-smg-muzikleri-yukseliyor

Dünya markalarından küçük işletmelere kadar 450 firmaya 8 bin 500’e yakın noktada dijital müzik yayını hizmeti veren SMG, müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. Son olarak, kozmetik sektöründe dünyanın önde gelen markalarından Sephora, SMG’den dijital müzik yayını hizmeti almaya başladı.

 

Sephora mağazalarındaki ürün çeşitliliğini ve renkliliği göz önünde bulunduran SMG müzik departmanı ve Sephora marka temsilcileri, markanın kimliğini, müşteri portföyünü ve mağaza konseptini göz önünde bulundurarak, nu disco, pop ve indie-pop tarzlarında, güncel sound’lardan oluşan bir müzik listesi hazırladı.

 

Anlaşma hakkında bilgi veren SMG Yönetim Kurulu Başkanı Gül Gürer Alimgil: “Kozmetik sektörünün en büyük markalarından Sephora’nın 48 mağazasında dijital müzik yayını gerçekleştirmeye başladık. Kozmetik çok hareketli ve renkli bir sektör, biz de mağaza ortamına en uygun şarkılarla çalışanları ve müşterileri memnun etmek için keyifli bir liste hazırladık.” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri