‘Senin Hikayen’ filmi Bursa galasında izleyiciden tam not aldı

07 Ocak 2014 Salı

TAFF Pictures’ın yapımcılığını, yönetmenliğini de Tolga Örnek’in üstlendiği 27 Aralık’ta vizyona giren “Senin Hikayen” filminin galası geçtiğimiz günlerde Kent Meydanı AVM’de yapıldı

senin-hikayen-filmi-bursa-galasinda-izleyiciden-tam-not-aldi

Başrollerini Selma Ergeç, Nevra Serezli, Sait Genay’ın üstlendiği yılın beklenen filmlerinden biri olan “Senin Hikayen”in Bursa galasına filmin başrol oyuncuları ve yönetmeni katıldı. Sevgiyle karşılanan ve Bursalı izleyicilerden yoğun ilgi gören filmin yönetmeni ve başrol oyuncuları gördükleri ilgiden oldukça memnundu. Galaya Bursa cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı.

Filmin yönetmeni Tolga Örnek, “Bursa’ya bundan 4 sene önce ‘Devrim Arabaları’ filmi ile gelmiştim, Bursa’ya her gelişim benim için özel oldu. Bursalılar tarafından çok güzel ağırlandık ve burada çok eğleniyoruz. Bursa’da güzel insanlarla tanıştık. Filmi izlemeye gelen tüm seyircilere teşekkür ediyorum. Bu film bir aile filmi, bir aşk ve çocuk filmidir. Bazı unutulan ama hatırlamamızın icap ettiği duyguları anımsatan bu filmi yaparken biz çok eğlendik, çok keyifle çalıştık, bir aile olduk. Filmi çekerken bize hiçbir zaman iş gibi gelmedi. Umuyoruz bizim bu duygumuz, bu eğlencemiz filmimize yansımıştır. Ben yansıdığını düşünüyorum açıkçası. Benim bugüne kadar yaptığım en duygusal filmdi ve duygusal olarak en çok bağlandığım filmdi. Birlikte çalışmaktan da en çok keyif aldığım insanlar bu filmde yer aldı. Umarım bizim aldığımız keyfi izlerken siz de alırsınız” dedi.

Filmin başrol oyuncularından Nevra Serezli ise şunları söyledi: “Tiyatrocular olarak biz Bursa’yı çok severiz. Bursa’nın yeri bizde ayrıdır. Her şeyiyle severim Bursa’yı ve böyle güzel bir gala sebebiyle bizi buraya davet ettikleri için çok teşekkür ediyorum. İstanbul galası kadar belki ondan daha keyifli bir başlangıç oldu. Filmimizi çok seveceğinizden eminim. Buradan çıkarken hepiniz iyi ki geldik diyeceksiniz. Biz burada olduğumuz için çok mutluyuz, inşallah sizler de keyif alırsınız.”

Filmin konusu ise şöyle: Hakan ve Esra evliliklerinin yedinci yılını tamamlayan, birbirlerini halen tutkuyla seven, 30'lu yaşlarında bir çifttir. Esra özel bir şirkette iyi bir kariyer sahibidir ve hatta yurt dışından iş teklifi almıştır. Müzik stüdyosu olan Hakan ise aldığı reklam, film projeleri ile ailesini geçindirmeye çalışan, sevgi dolu bir eştir. Hakan'ın annesi Meral'de ise kanser belirtileri baş göstermeye başlar, tedaviyi kabul eden Meral henüz torun sevmeden hayata veda etmemeye kararlıdır. Ama Esra ile Hakan çocuk konusunda tereddütler yaşayan bir çifttir. Esra bir yandan kariyerini düşünür, bir yandan çocuk sahibi olmak kafasında soru işaretiyken, yaşam ikisine de güzel bir sürpriz yapar... Film, sıcak bir aile hikayesini izleyiciyle buluşturuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri