Şenay Akay ve Şebnem Schaefer smokinle podyuma çıktı

06 Şubat 2017 Pazartesi

3-5 Şubat günleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar'da gerçekleşen “2017 Evlilik Hazırlıkları Fuarı”, modayı yaşam biçimine dönüştüren Türkiye'nin erkek giyim markası Kiğılı defilesiyle noktalandı

senay-akay-ve-sebnem-schaefer-smokinle-podyuma-cikti

Banu Noyan koreografisiyle gerçekleşen defilede Şenay Akay, Şebnem Schaefer, Gurur Aydoğan ve Serkan Tan'ın da aralarında bulunduğu ünlü modeller podyuma çıktı. Defilede podyuma çıkanlar arasında Türkiye'nin ilk ve tek otizmli mankeni Ayberk Aksu da vardı. Otizmli çocuklara destek veren Kiğılı'nın 4 yıldır kataloğunda yer alan 18 yaşındaki Ayberk Aksu, podyumda Şenay Akay'la birlikte yürüdü. Şenay Akay ve Şebnem Schaefer'ın smokinle podyuma çıktığı defilenin sunuculuğunu ise oyuncu Cenk Torun üstlendi. 


Smokini kendisine çok yakıştırdığını söyleyen Şenay Akay: “Kim demiş kadınlar smokin giymez diye... Düğünümde gelinlik yerine smokin giyebilirim. Gerçekten çok iyi fikir. Kiğılı'nin modellerine bayıldım. Renk renk smokin siparişi verdim.” dedi.


Otizmli Ayberk Aksu'yla podyumda yürüyen Akay: “Ayberk çok uyumlu ve profesyoneldi. Kiğılı'nın bu tavrı herkese örnek olmalı. Ayberk'le el ele yürümekten onur duydum.” açıklamasında bulundu. Siyah kıvırcık saçlarıyla büyük beğeni toplayan Şebnem Schaefer ise “Smokin bana çok uygun bir tarz. Maskülen giyinmeyi seviyorum. Zaman zaman davetlerde smokin tercih ediyorum. Bundan sonra smokinlerim Kiğılı'dan.” diye konuştu.

 

2017 yılının gözde damatlık modellerinin tanıtıldığı Kiğılı Cerimonia Damatlık ve Smokin kreasyonu, kendi tarzını yansıtmak isteyen stil sahibi damat adayları için özel olarak hazırlandı. Kaliteli kumaşları, şık ve yaratıcı tasarımları ile dikkat çeken koleksiyon, Evlilik Fuarı'nın en çok dikkat çeken defilesi oldu. Defile sonunda podyuma çıkarak davetlileri selamlayan Kiğılı Marka Direktörü İlkay Keleş ve Kiğılı Stil Direktörü Ayferi Alkan büyük alkış aldı.

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri