Selpak Türkiye’de bir ilke imza attı

05 Ekim 2018 Cuma

Türkiye’nin lider ve yenilikçi markası Selpak, şimdi de çeşitli alt yapı sorunları veya lodos nedeniyle banyolarda oluşan gider, rutubet, nem gibi hoş olmayan kokuları yok eden yepyeni bir ürünü tüketicileri ile tanıştırıyor. Selpak Deluxe Re-Fresh Tuvalet Kağıdı’nın patentli teknolojisi banyodaki kötü koku moleküllerini havada yakalıyor, hapsedip yok ediyor ve yerine mis gibi güzel koku yayıyor

selpak-turkiyede-bir-ilke-imza-atti

Yenilikçi ürünlerle sektöre yön vermeyi sürdüren Selpak, ön yargıları silmeye devam ediyor. Bilinen parfümlü tuvalet kağıtları banyolara yerleşen rutubet, nem, gider gibi kötü kokuları sadece maskelerken Selpak Deluxe Re-Fresh parfümlü bir tuvalet kağıdından bekleneni daha da öteye taşıyarak kötü kokuları yok ediyor.

 

Selpak’ın kullandığı patentli Freshplex teknolojisi ile tuvalet kâğıdının içindeki karton ruloya uygulanan özel hava temizleme molekülleri havaya yayılıyor. Kötü kokuları havada yakalayıp yok ediyor ve yerine mis gibi çiçeksi bir koku yayıyor.

Deneyenlerin yüzde 94’ü tavsiye ediyor

IPSOS ile yapılan tüketici deneyimi araştırma sonucuna göre; yeni Selpak Deluxe Re-fresh’i kullananların yüzde 93’ü kötü koku üzerinde etkili olduğunu belirtirken yüzde 94’ü ürünü tavsiye ediyor.


Cilde temas etmeyen parfümü ile Selpak Deluxe Re-Fresh Tuvalet Kağıdı, kendisi ve ailesi için en iyisini isteyenler tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Selpak Deluxe Re-Fresh Parfümlü Tuvalet Kağıdı Migros’larda tüketicilerini bekliyor.

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri