Sektör temsilcileri ÜÇGE Bursa fabrikasında bir araya geldi

Sektör temsilcileri ÜÇGE Bursa fabrikasında bir araya geldi

Perakende sektörüne yarım asra yakındır çok önemli teknolojiler ve ürünler tedarik eden ÜÇGE, BOSB’da yer alan fabrikasında sektörün ileri gelen isimlerini konuk etti. ÜÇGE üretim ve showroom gezisiyle başlayan buluşma, daha sonra fikir alışverişinin yapıldığı kısa bir toplantıyla son buldu.


Ziyarete TPF As Başkanı Ömer Düzgün ve Yönetim Kurulu Üyeleri İhsan Biçen, Mahmut Kara, Soner Doruk, İbrahim Özhan, Vahdet Sarıkaya, Ali Kaya, Osman Kalafat, Mehmet Kalkan, Osman Polat, Bursa PERDER Başkanı Haşim Kılıç, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Karalı, Harun Aslan ve Temel Altun katıldı. TPF Yönetimi, Üçge Yönetim Kurulu Başkanı Gökçin Aras’ın ev sahipliğinde fabrikayı gezerek, Üçge’nin ileri teknoloji makine parkurları ve perakende sektörüne yönelik yenilikçi ürünlerini yakından incelediler. TPF üyeleri, yeni nesil raf sistemleri ve kasa bölümü için geliştirilen inovatif kullanım alanını büyük bir ilgi ile incelediklerini ve beğenilerini ifade etti.


ÜÇGE Yönetim Kurulu Başkanı Gökçin Aras’ın ev sahipliğinde ve rehberliğinde gerçekleşen organizasyon, ÜÇGE’nin sektöre sunduğu yeni teknolojilerin tanıtımıyla başladı. ÜÇGE’nin kendi Ar-Ge’siyle geliştirdiği yenilikleri büyük bir dikkatle dinleyen TPF üyeleri, kasa bölümü için geliştirilen inovatif kullanım alanına hayranlıklarını dile getirdi. 

Üretim ve showroom gezisinden sonra küçük bir sektör değerlendirme toplantısı yapan sektör temsilcileri, Gökçin Aras ve TPF Başkanı Ömer Düzgün’ün sektörle ilgili olan düşüncelerini dinleyerek fikirlerini beyan etti.

 

Sektöre özel olarak çözüm üretmek ve artık ortadaki kötü gidişatı durdurmak özelinde gelişen toplantı, TPF Başkanı’nın Gökçin Aras’a, Gökçin Aras’ın ise TPF Başkanı Ömer Düzgün’e vermiş olduğu hediyelerle son buldu. 

ÜÇGE binası önünde toplu fotoğraf çekimi sonrasıysa etkinlik sona erdi.