Seksenler’in Dümbüllü Niyazisi Kale Outlet'teydi

24 Eylül 2012 Pazartesi

Seksenler dizinde “Dümbüllü Niyazi” karakterini canlandıran Vural Çelik, zihinsel engelli çocuklarla bir araya gelerek eğlendi. Çocuklarla bowling oynayan Çelik, onların sorduğu sorular karşısında zor anlar yaşadı

seksenlerin-dumbullu-niyazisi-kale-outletteydi

İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV) ile birlikte Kale Outlet Center’da düzenlenen etkinlikte, zihinsel engelli çocuklar doyasıya eğlendi. Engelli çocukların en büyük eğlencesi ise Avrupa Yakası ve Seksenler Dizisi’nin başarılı ve sevilen aktörü Vural Çelik oldu.

Bu tip etkinlikleri her zaman gönülden desteklediğini belirten sanatçı, zihinsel engelli çocukların soruları karşısında ter döktü. Bir zihinsel engelli çocuğun yaşını sorması üzerine zor anlar yaşayan sanatçı, 39 yaşında olduğunu söyledi.

Tuttuğu takımın Galatasaray olduğunu belirten Çelik, “Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe’nin son anda berabere kaldığı Marsilya karşılaşmasına,  Fenerbahçe’nin son salisede yenilmesine üzüldüm” dedi. Vural Çelik daha sonra zihinsel engelli çocuklarla birlikte Kale Outlet Center’da bulunan bowling salonunda bowling oynadı.

Kale Outlet Center’daki etkinlikte Bülent Ergün de şarkılarıyla çocukların danslarına eşlik etti. Etkinlik sonrasında Kale Outlet Center Pazarlama Müdürü Başak Seren Muyan, Vural Çelik, Bülent Ergün ve İZEV’e plaket takdim etti. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri