Şeker Piliç borçlarını kapattı

10 Mayıs 2013 Cuma

Şeker Piliç, şirketlerinden ayrılan çalışanların alacağı olan 570 bin TL tutarındaki bedeli 8 Mayıs’ta yatırdığını bildirdi. Şirket, işten ayrılan ve halen çalışan personeline hiçbir borcunun kalmadığını kaydetti

seker-pilic-borclarini-kapatti

Şeker Piliç, şirketlerinden ayrılan çalışanların alacağı olan 570 bin TL tutarındaki bedeli 8 Mayıs’ta yatırdığını bildirdi. Şirket, işten ayrılan ve halen çalışan personeline hiçbir borcunun kalmadığını kaydetti.

Şeker Piliç ve Yem Sanayi Ticaret AŞ tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan özel durum açıklamasında, şirketten ayrılan personelin Mart 2013 ayına ait kalan 570 bin 137 TL tutarındaki maaş, mesai ve ikramiye ödemelerinin 8 Mayıs’ta yapıldığı belirtildi.

Açıklamada, şirketin işten ayrılan ve halen çalışan personeline ait maaş, mesai ve ikramiyelerine ilişkin hiç bir borcunun kalmadığı ifade edildi.

Kaynak: DünyaGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri