Şef Yağız İzgül “Tek Gecelik Yemekler” kitabını D&R mağazalarında imzalayacak

27 Şubat 2019 Çarşamba

Türkiye'nin önde gelen şeflerinden Yağız İzgül, tariflerini aşk ve hayatla buluşturduğu ilk kitabı “Tek Gecelik Yemekler”in imza günlerinde D&R mağazalarında okurlarıyla buluşacak

sef-yagiz-izgul-tek-gecelik-yemekler-kitabini-dr-magazalarinda-imzalayacak

Yağız İzgül, 2 Mart Cumartesi günü D&R Kanyon'da, 3 Mart Pazar günü ise D&R Akasya'da saat 15.00'de yemek tutkunlarıyla bir araya gelecek.

 

Ünlü şef, klasik tarif kitaplarının çok dışında kalan “Tek Gecelik Yemekler” kitabında yemeklerin, duyularımızla ilişkisine, beklenmedik durumlarda günü kurtaracak çok özel reçetelere, içecek tercihlerine göre karşı cinsin izlenimlerine ve burçlara göre özel tariflere yer veriyor.

 

Şef Yağız İzgül'ün klasik tarif kitaplarının dışında kalan özel bilgilerle dolu kitabıyla buluşmak ve merak edilen soruları sormak isteyen tüm okurseverler 2 Mart Cumartesi D&R Kanyon'a, 3 Mart Pazar günü ise D&R Akasya AVM’ye davetli.
Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri