Securitas Türkiye Yılın Tedarikçileri’ni seçti

15 Mayıs 2018 Salı

Securitas Türkiye, bu sene 9’uncusunu düzenlediği “Securitas Tedarikçiler Günü”nü İstanbul Divan Otel’de gerçekleştirdi. Organizasyon geleneksel hale gelen Yılın Tedarikçileri Ödül Töreni ile son buldu

securitas-turkiye-yilin-tedarikcilerini-secti

Securitas yöneticilerinin ve çözüm ortaklarının temsilcilerinin katıldığı etkinlik Securitas Türkiye Ülke Başkan Yardımcısı Kurtuluş Dönmezer’in açılış konuşması ile başladı. Açılış konuşmasının ardından TEDAR ( Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı ve Siemens Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü Tuğrul Günal da  “Tedarik Zinciri Yönetimi Stratejisi & Geleceği” konulu sunumu ile yer aldı.  Günal’ın sunumundan sonra söz olan Securitas Türkiye İdari İşler, Satınalma ve  Lojistik Koordinatörü Uluç Kayhan ise şirketin satın alma ve lojistik süreçlerini anlattı.

 

Securitas Tedarikçi Günü’nün 2’nci bölümünde ise sürdürülebilir hizmet başarısı kapsamında belirlenen konulara gerek hizmetin sürekliliği, gerek çalışan aidiyetinin artırılmasına katkıda bulunan çalışmaların paylaşıldığı sunumlar yapıldı. Güvenlik sektöründe bir ilk olan, Securitas’ın 13 bin çalışan için hayata geçirdiği “Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı” ve yangına ilk müdahalenin önemine dikkat çeken Securitas İtfaiye Hizmetleri’nin sunumu sürdürülebilir hizmette dikkat çeken konular oldu.  Öte yandan Endüstri 4.0’ın hayatımızdaki yerine Güvenlik 4.0’la karşılık veren Securitas, bu süreçte hayatlarına giren teknolojiyi nasıl kullandıklarını ve sürece nasıl entegre olduklarını tedarikçileri ile paylaştı.

 

Securitas Engelsiz Projesi kapsamında tüm katılımcılara günün anısı olarak Securitas Ormanı’ndan birer ağaç hediye edildi.

 

“Tedarikçi Günü 2018” toplantısı sonunda, Securitas Türkiye tarafından her yıl geleneksel olarak verilen “Yılın Tedarikçileri” ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl ödül almaya hak kazananlar Uçar Model Kalıp ve Tasarım, Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri AŞ ve BP Petrolleri’nin oldu. Ödüllerini sahiplerine veren Securitas Türkiye Ülke Başkan Yardımcısı Kurtuluş Dönmezer, toplantı sonunda yaptığı konuşmada: “Çözüm ortaklarımıza Securitas Türkiye’ye değer kattıkları için teşekkür ediyoruz.” dedi.  Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri