Securitas Türkiye büyümesine devam ediyor

16 Temmuz 2019 Salı

İstihdamda Türkiye 12’ncisi olan Securitas, 2019’da bin 500 yeni istihdam yaratmayı hedefliyor

securitas-turkiye-buyumesine-devam-ediyor
Türkiye'nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği “Fortune 500” listesinde yüzde 26 büyüme kaydeden Securitas Türkiye, 361’inci sırada yerini aldı.  Şirket, istihdamda ise 12’nci sıraya yükseldi.

 

Securitas’ın 2018’de sektör lideri konumunu güçlendirdiğine dikkat çeken Securitas Türkiye Finans Koordinatörü Hakan Ilgar: “Geçen yıl pek çok önemli oyuncuyu portföyümüze dahil ettik. AVM, Ofis/rezidans ve endüstriyel tesisler, öne çıkan segmentlerimiz  arasında. İstihdamda ise ciddi bir sıçrama yaparak, 2018’i yaklaşık 20 bin çalışan ile kapattık.” dedi.

 

Bu yıl için yüzde 25 oranında bir büyüme hedeflediklerini kaydeden Ilgar: “Ciro hedefimiz 1.2 milyar TL civarında olacak. Teknoloji yatırımlarımıza devam edeceğiz ve Entegre Güvenlik Çözümleri olarak adlandırdığımız teknoloji ağırlıklı çözümlerimiz yine önceliğimiz olacak. Son 5 yılda teknolojiye yaklaşık 20 milyon TL yatırım yaptık, bu yıl ise 6 milyon TL civarı bir yatırım öngörüyoruz. Ayrıca 2019 yılı için bin 500 yeni istihdam yaratma hedefimiz var.” dedi.

 

Telekomünikasyondan finansa, havacılıktan madenciliğe, enerji sektöründen endüstriyel tesislere kadar  21 segmente özel güvenlik çözümleri sunan Securitas Türkiye; 75 ilde, 11 Bölge Müdürlüğü’nde, 70 Şube Müdürlüğü ile 2 bin 500 hizmet noktasında yaklaşık 20 bin çalışanı ile binin üzerinde farklı projede hizmet vermektedir.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri