Securitas Türkiye 2020 yılına teknolojik dönüşümle girecek

27 Ekim 2017 Cuma

Securitas, 2020 hedeflerine hızla yaklaşıyor. Verimli, farklı ve sürdürülebilir kavramlarının yön verdiği 2020 yol haritasına bilgi, insan ve teknolojinin entegre ederek sektörün gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor. Şirket, 14 bine yakın Securitas çalışanına, teknolojik dönüşümle çıkılan değişim yolculuğunda yol göstermeyi hedefliyor

securitas-turkiye-2020-yilina-teknolojik-donusumle-girecek

Securitas Başlama Vuruşu Toplantısı, bu yıl 20-22 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya  Granada Hotel’de gerçekleştirildi. Securitas Türkiye idari kadrosunun katılımcı olarak yer aldığı toplantının ana teması hayaller oldu. “Teknolojik dönüşüm” “mutlak bilgi” ve “hayal gücü” kavramlarıyla destekleyerek şirketin 2020 yılı yolculuğunda çalışanlara “hayal kurma” ve “hayallerini gerçekleştirme” yönünde mesajlar verildi.

 

2017 yılının değerlendirilip, 2018 yılı hedeflerinin ele aldığı 3 günlük toplantının ilk günü 2017 senesi değerlendirilerek, senenin kapanışı gerçekleştirildi. Securitas Grup COO ve CTO’su Aime Lyagre’nin de katıldığı toplantıda, Lyagre güvenlik sektörünün dünyadaki yerini ve Securitas’ın bu pazardaki konumuna dair bilgilendirmeler yaptı.

 

Toplantının 2’nci gününde ise  konularında uzman 3 farklı konuşmacıyla hayallerin geleceğe nasıl dönüştürüldüğü ele alındı. İlk olarak Dijital Dönüşüm Danışmanı Kozan Demircan, teknolojinin gelişimini ve evrimi anlatarak katılımcıların vizyonunu açtı. 2’nci konuşmacı Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları ve Uygulamaları Merkezi, Kurucusu Dr. Kerem Dündar, beynin davranışlardaki etkisi, bilişsel esneklik, dijital dönüşüm ve inovasyon konularını ele aldı. Son olarak ise Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Turgut, kendi kariyerinden örneklerle zenginleştirdiği işini severek yapanların hayallerini nasıl gerçekleştirdiği üzerine bir konuşma  gerçekleştirdi.

 

Başlama vuruşu toplantısının son günü Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu 2020 yılı hedeflerine doğru yola çıktıklarını belirterek: “Securitas Türkiye için 2017 yılı oldukça verimli geçti,  beklentimizin de üzerinde büyüdük. Bu hızla devam edersek 2020 yılı hedeflerimizi revize etmek durumunda kalacağız.  2020 hedeflerine bir adım daha yaklaştı. Şu an grubunun içinde Avrupa’nın en büyük 10’ncu ülkesi konumundayız. Yol haritamızdaki hedeflere giderek yaklaşıyoruz.” dedi.

 

Entegre Güvenlik Çözümleri’ne ağırlık verdiklerini dikkat çeken Kösereisoğlu: “Teknolojiye yatırımlarımız her yıl katlanarak artıyor. 2017 yılında Elektronik Güvenlik Çözümleri’nin cirodaki payını ise ikiye katladık. Bu başarımızı 2018 yılında da sürdürmeyi planlıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerimizi teknoloji ile desteklemeye, güvenlikte bilgi liderliği misyonumuz ile sektöre yenilikler katmaya devam edeceğiz.” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri