Sayapark’ın yeni markası In Street oldu

Dünyaca ünlü spor markalarının onlarca çeşit sneaker modelini ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturan In Street, Mersin’deki mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Mersin Sayapark AVM’de açılan mağaza ile In Street’in Türkiye’deki mağaza sayısı ise 118’e yükseldi

Sayapark’ın yeni markası In Street oldu

Türkiye ayakkabı perakende sektörünün lideri FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyetlerine devam eden In Street, Mersin Sayapark AVM’de 198 metrekarelik bir alanda açtığı mağaza ile dünyaca ünlü markalarını Mersinliler ile buluşturacak. In Street; Mersin’de açılışını gerçekleştirdiği mağaza ile Türkiye’deki mağaza sayısını da 118’e çıkarmış oldu.

 

In Street; Nike, Adidas, Kinetix , Dockers  By Gerli, Lumberjack, U.S. Polo Assn., Skechers , Puma  , Reebok , Vans, New Balance , Superga , Tommy Hilfiger, gibi kendi kategorisindeki lider markaların en yeni ve cazip fiyatlı modellerini Mersinlilerin beğenisine sunuyor.

 

Dünyaca ünlü markaları ulaşılabilir fiyat ve güncel modeller ile benzersiz konsepti içerisinde müşterileriyle buluşturan In Street, Mersin Sayapark AVM’de açtığı mağazası ile Türkiye’nin en geniş alana hizmet götüren sneaker mağazası olmaya devam ediyor.