Satranç dolu günler Capacity'de

19 Kasım 2019 Salı

Bu yıl yedincisi düzenlenen Geleneksel Capacity Satranç Turnuvası’nda çok konuşulacak rekabet başlıyor.

satranc-dolu-gunler-capacityde

Her yıl ilginin artarak devam ettiği turnuva,  bu yıl da 23-24 Kasım 2019 tarihlerinde en iddialı yarışmacıları mücadeleye davet ediyor. Hem eğlenmek hem de “Ben satrançta en iyisiyim!” demek istiyorsan Capacity’nin Satranç Turnuvası’nı sakın kaçırma.

 

Bir sonraki hamleyi en iyi tahmin edenin başarıya ulaşacağı turnuvada iyi olan kazanacak. Türkiye Satranç Federasyonu kontrolünde gerçekleşecek bu özel turnuvaya 7-14 yaş arası tüm satranç severler istanbul.tsf.org.tr adresinden başvuru yaparak katılabilecek. Cumartesi ve pazar günü saat 11.00’de başlayacak olan turnuva, iki gün boyunca soluksuz devam edecek.

 

Bu keyifli mücadele sonunda ilk 3’e giren oyuncular Capacity AVM MediaMarkt mağazasından 750 TL, 500 TL ve 250 TL değerinde hediye çeklerinin sahibi olacak.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri