Şansa değil herkese

M1 Merkez Adana AVM’de 31 Ağustos -11 Eylül günleri arasında hafta içi aynı gün içerisinde toplam 900 TL’lik alışveriş yapanlar Kütahya porselen 24 parça yemek takımı hediye kazanıyor

Şansa değil herkese

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi 15’inci yılını ziyaretçilerine sunduğu hediyeler ve renkli kampanyalar ile kutlamaya devam ediyor. M1 Merkez  Adana Alışveriş Merkezi 15. Yılını da yıl boyunca düzenlediği  birbirinden renkli ve çeşitli kampanyalar ile  kutluyor. 2000 yılında hizmete giren M1 Merkez Adana AVM 15’inci Yıl Kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği kampanyada 31 Ağustos - 11 Eylül günleri arasında hafta içi alışveriş yapan ziyaretçilerine Kütahya porselen 24 parça yemek takımı hediye ediyor.

Kütahya Porselen’in 24 parçalık yemek takımı hediyelerini almak için aynı gün içerisinde 900 TL’lik alışveriş yapmak yeterli. AVM içerisinde yer alan tüm mağazalardan yapılabilecek alışverişlerinin gün içerisinde toplam tutarının 900 TL olması durumunda alışveriş fişleri ile M1 Merkez Adana AVM de bulunan standa başvurmak gerekiyor.

M1 Merkez AVM Müdürü Yalçın Öz: “2000 yılında hizmete girdiğimiz yıldan bu yana 15 yıl geçti. Bu 15 yılda başta Adana olmak üzere bölgemize modern, güvenli, kaliteli bir AVM anlayışı ile hizmet sunuyoruz. Bizim için anlamlı olan bu yılımızda ziyaretçilerimize birçok aktivite yanında yıl içerisine yayılan çeşitli sürprizler ve hediyeler de hazırladık. 31 Ağustos - 11 Eylül günleri arasında düzenlenen kampanyaya ziyaretçilerimizin ilgi ve katılımını bekliyoruz.” dedi.