Samsung’dan heyecan verici ‘O Cuma Bu Cuma’ kampanyası

27 Kasım 2019 Çarşamba

Dünyanın heyecanla beklediği, tüketicilere çeşitli indirim avantajları sağlayan Black Friday, ‘O Cuma Bu Cuma’ kampanyası ile Samsung’da daha önce hiç olmadığı şekilde karşılanıyor.

samsungdan-heyecan-verici-‘o-cuma-bu-cuma-kampanyasi

Samsung’un online mağazası Shop.Samsung.com’dan alışveriş yapan tüketiciler, hızlı teslimat avantajı ile özel indirimlerden yararlanıyor.

 

Samsung Electronics, tüm dünyanın merakla beklediği Black Friday için ‘O Cuma Bu Cuma’ kampanyasını hazırladı. Halihazırdaki Samsung Online Mağaza üyeleri ve 27 Kasım saat 23:59’a kadar, https://shop.samsung.com/tr/o-cuma-bu-cuma web sitesinden erişilebilecek üye olma seçeneğinden Samsung Online Mağazasına üye olan tüketiciler, özel indirimlerden öncelikli satın alma fırsatıyla faydalanabilecekler.

 

Kampanya dahil ürünler stoklarla sınırlı olup bu ürünler arasında cep telefonu, aksesuar, TV, beyaz eşya, klima, monitör ve tablet ürünleri bulunuyor.

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri