Samsun’a çıkışın 100’üncü yılında Yeşilyurt’ta Fasl-ı Şahane

Pop müziğinin sevilen isimi Gökhan Türkmen, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun’a çıkışının 100’üncü yılında Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile Atakum Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Fasl-ı Şahane etkinlikleri kapsamında sahne alacak

Samsun’a çıkışın 100’üncü yılında Yeşilyurt’ta Fasl-ı Şahane

Bu yıl 8’incisi gerçekleştirilen, Samsun ve çevre illerden gelen misafirlerinin akınına uğrayan Fasl-ı Şahane etkinlikleri yüzde 100 müzik ve eğlence ile tüm hızıyla devam ediyor.

 

Ramazan ayı boyunca düzenlenen Fasl-ı Şahane etkinliklerinde birbirinden eğlenceli sahne oyunları, tiyatro ve sinema gösterilerinin yanı sıra her hafta sonu müzik ziyafeti yaşanıyor. Grup 333 Live ve Ekin Uzunlar konserlerinin ardından 19 Mayıs Pazar günü saat 21.30’da Gökhan Türkmen sahne alıyor. Milli Mücadelenin 100’üncü yılında Gökhan Türkmen’in benzersiz performansına şahit olmak ve sevdikleriyle keyifli vakit geçirmek isteyen herkes, Yeşilyurt AVM açık otopark alanında ücretsiz gerçekleştirilecek Fasl-ı Şahane etkinliklerine davetli.

 

Fasl-ı Şahane etkinlikleri Ramazan ayı boyunca birbirinden eğlenceli sahne gösterileri ve güncel müziğin en keyifli örnekleri ile Yeşilyurt AVM misafirlerini buluşturmaya devam ediyor. Etkinlikler ücretsiz.