Samsonite’ın Türkiye büyümesi devam ediyor

Modaya yön veren seyahat çözümleriyle dünyanın lider valiz markası olan Samsonite, Türkiye’de sürekli genişleyen perakende operasyonuna bir yeni mağaza daha ekledi. Ankara 365 AVM’de açılan mağazası Türkiye operasyonunun 71’inci Ankara’nın ise 9’uncu mağazası oldu

Samsonite’ın Türkiye büyümesi devam ediyor

Samsonite’ın 365 AVM’de açılan 45 metrekarelik mağazasında, Samsonite ve bünyesinde bulunan ikinci lider valiz markası American Tourister ürünleri yer alıyor. İster şehir içi koşuşturmanızda, ister yurt dışı seyahatlerinizde, işte, ofiste, günlük yaşantınızda, her şartta size kolaylıkla gece-gündüz eşlik edebilen Samsonite, akıllı, dayanıklı ve hafif seyahat ürünleri ile öne çıkıyor.

 

Ankara 365 AVM Samsonite Mağazası’nın seyahat türünüze uygun valizlerden, ofis hayatınızı kolaylaştıracak laptop ve sırt çantalarına, şık, modern ve hafif kadın çantalarından Disney lisanslı ve sevimli hayvan karakteriyle tasarlanmış çocuk valiz ve sırt çantalarına kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

 

Gittikçe değişen dünyada, akıllı, modern ve inovatif çözümler üreterek öne çıkan Samsonite, seyahatlerine dayanıklılık ve konfor katmak, günlük yaşantınlarında hayatı kolaylaştıran çözümler sunmak üzere tüm Ankaralılar’I ve tüm Samsonite severleri, mağazaya davet ediyor.