Samsonite’ın ikonik modeli Cosmolite’ın altın çağı!

12 Şubat 2018 Pazartesi

Seyahat etmeyi konforlu hale getiren valiz ve aksesuar çözümleriyle Samsonite, tasarım ödüllü ikonik modeli Cosmolite’ın 10’uncu yılına yakışır yepyeni bir tasarım hazırladı

samsonitein-ikonik-modeli-cosmolitein-altin-cagi

Dünyada seyahat modasına yön veren ve seyahat çözümleriyle öne çıkan Samsonite, özel teknolojisi, şık tasarımı ile çok sevilen ikonik modeli Cosmolite’ın 10’uncu yılını hazırladığı yeni tasarımıyla kutluyor. Valizden sırt çantasına, makyaj çantasından bel çantasına kadar birden çok ürün seçeneğiyle seyahat tutkunlarının değişik kullanım tercihlerini karşılayan Samsonite, 10’uncu yılını kutlayan Cosmolite modelini şimdi sınırlı sayıda ürettiği Gold / Silver renkleriyle buluşturuyor.

 

10’uncu yıla özel yenilenen görüntüsü, yolculuklarınızda güvenle kullanabildiğiniz şifreli kilit sistemiyle kişiselleştirilebilen, Curv teknolojisiyle üretilen dış yüzeyi sayesinde darbe, çizilme ve zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı Cosmolite, ayarlanabilir ergonomik çek çekli kolu ile hem daha hafif hem de daha pratik bir kullanım sağlıyor.

 

İstiridye görünümlü orijinal Cosmolite tasarımından ilham alarak 10’uncu yıla özel altın ve gümüş renklerle tasarlanan örgü dizaynı, valiz içi özel astar, çapraz bant ve altın fermuar detayları ve sorunsuz manevralar yapmaya olanak sağlayan tekerlekleriyle tüm seyahatlerinizde konforlu kullanım sağlıyor.

 

Ödüllü valiz Cosmolite

 2008’den bu yana seyahat severler tarafından büyük ilgi gören ve “çok satan valiz” kategorisiyle 1’inciliğini kanıtlayan Cosmolite, 10 yıldır hafiflik ve sağlamlık iddiasını sürdürmeye devam ediyor. Samsonite’ın ikonik valizi olarak her zamankinden daha hafif hale getirilen Cosmolite, 2010 yılında yenilikçi tasarımıyla prestijli RedDot “En İyinin En İyisi” ödülü de dahil olmak üzere birçok ödülün sahibi olmaya devam ediyor.

 

Samsonite’ın sınırlı sayıda ürettiği Cosmolite’ın altın yılından esinlenerek tasarlanan yeni tasarım valizinin yanı sıra seyahatlerinizi konforlu ve eğlenceli hale getirebileceğiniz tüm aksesuarlarıyla dikkat çekiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri