Samsonite sırt çantalarına dinamizm katıyor

07 Ağustos 2018 Salı

Samsonite sağlamlığı ve tasarım çeşitliliği sunduğu sırt çantaları ile şimdi de gençlerin okulda ve seyahatlerinde yol arkadaşı oluyor

samsonite-sirt-cantalarina-dinamizm-katiyor

Samsonite, okula başlayacak gençler için hem kullanışlı hem de renkleriyle dikkat çeken, cool sırt çanta koleksiyonuyla sezona iddialı bir giriş yapıyor. Farklı ihtiyaçlara uygun kullanım sağlayan Samsonite sırt çantaları; 4Mation, Paradiver Light, Rewind konseptleriyle size seçim yapmaya zorlayan seçenekler sunuyor.

 

Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz 4Mation çantalar, hafif ve korumalı yapısıyla okulda ya da yolculuklarda uzun yıllar boyunca kullanabilmenize olanak sağlıyor. Farklı detaylarla dolu birçok akıllı özelliği bulunan 4Mation serisi çantalar tasarımlarının yanı sıra kontrast renk vurgularıyla da okulun en havalı çantaları için sizi Samsonite mağazalarına bekliyor.

 

Yenilenen yeni yüzüyle Paradiver Light çantalar ise; yeni ve optimize edilmiş özellikli modelleriyle şimdi daha hafif ve daha pratik! Koleksiyondaki geniş ürün yelpazesi, bir önceki seriye kıyasla daha da renkli olan çantalar okul çantası olarak kullanımlar için gençlerin favorisi olmaya aday! Okul çantaları kullanımı dışında seyahatlerde de rahatlıkla kullanılabilen Rewind çantalarla okul seyahatleri de artık çok keyifli… İster toplu taşımada isterseniz de bisikletle rahatlıkla sırtınızda taşıyabileceğiniz çantalarla seyahat stilinizi siz belirleyin. Günümüzün hipermobil jenerasyonunun sürekli değişen depolama gereksinimlerini karşılamak için tasarlanan Rewind çantalar, göze çarpan çeşitli renkleri, geniş işlevsellikleriyle harika tasarım ürünleri sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri