Sakarya’nın 3’üncü Tavuk Dünyası Agora AVM’de hizmette

Sakarya’nın 3’üncü Tavuk Dünyası Agora AVM’de hizmette

Tavuk Dünyası, daha önce restoranının bulunmadığı bölgelerde olduğu kadar şubeleriyle hizmet verdiği farklı şehirlerde hizmete açtığı yeni şubelerle de büyümeye devam ediyor.

 

Tavuk Dünyası,  bundan 5 yıl önce şube yatırımı yapmaya başladığı Sakarya’daki yeni restoranını  Agora AVM’de hizmete açtı.  Bu restoranla birlikte Tavuk Dünyası 2’si AVM, biri de cadde üzeri olmak üzere Sakarya’da 3 restorana ulaşmış oldu.

 

Sakarya’daki 3. şubelerininin kapılarını konuklarına açmış olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirten Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu: “Tavuk Dünyası olarak Sakarya’daki ilk yatırımımız cadde restoranı olarak açtığımız Çark Caddesi’nde yaptık. Bu restoranımız 285 metrekarelik büyüklüğüyle Türkiye’deki tüm cadde restoranlarımız arasında 3. büyük şubemiz olma özelliğine de sahip. İkinci şubemizi ise Serdivan AVM’de hizmete açmıştık. Ödüllü lezzetlerimizin de arasında bulunduğu zengin menümüzü sunduğumuz konforlu restoran atmosferimizle Sakaryalı konuklarımız bizleri büyük bir ilgiyle karşıladılar. Bizler de yatırımcılarımızdan da gelen taleplerle birlikte şehirdeki 3. restoran yatırımımız gerçekleştirdik. Sakaryalıların ziyaret etmekten hoşlandığı Agora AVM’de açtığımız bu yeni şubemizde de daha çok Sakaryalı konuğumuzu ağırlayacak olmanın heyecanı içindeyiz.” dedi.

 

Kesintisiz şekilde Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerinde gerçekleştirdiği yeni restoran yatırımlarıyla dikkat çeken Tavuk Dünyası,  Sakarya Agora AVM’de hizmete giren yeni restoranyla birlikte Türkiye’de 49 şehirde 197 şubeye ulaşmış oldu.