sahibinden.com 2016 yılını ödüllerle kapadı

09 Ocak 2017 Pazartesi

sahibinden.com, birçok yeni uygulamayı hizmete geçirdiği ve kullanıcılarının hayatlarına kolaylık kattığı 2016 yılında, ulusal ve uluslararası alanda 11 farklı organizasyon tarafından toplam 29 ödüle layık görüldü. Çalışmalarını ödüllerle taçlandıran sahibinden.com ayrıca saygın kurumlarca gerçekleştirilen araştırmalarda toplam 7 önemli başarıya imza attı

sahibindencom-2016-yilini-odullerle-kapadi

Kendileri için önemli bir seneyi geride bıraktıklarını belirten sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş, 2016 yılında,“Sesli ilan arama”, “360 derece fotoğraflı ilanlar” gibi yeni hizmetleri kullanıcılarla buluşturduklarını belirtti. Ertaş sözlerine şu şekilde devam etti: “Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından biriyiz. Dünyanın farklı bir dönüşümden geçtiği bu sene içerisinde önemli kazanımlar elde ettik. Yeni teknolojileri takip ederek oluşturduğumuz hizmetlerle kullanıcılarımızın hayatlarına rahatlık ve kolaylık kattık. Tüm bu çalışmalarımız neticesinde kullanıcı ve müşteri memnuniyetinde artış yaşadık. Uzmanlık alanımız olan e-ticaret sektöründe ulusal ve uluslararası alanda pek çok ödüle layık görüldük, farklı araştırmalardan bizleri gururlandıran sonuçlar aldık. İstanbul’daki genel merkezimiz Sahiplex ile WWF tarafından ‘Yeşil Ofis’seçilmek gibi Türkiye’de e-ticaret alanında ilk olan başarılara imza attık.2017 yılında da tüm ürün ve hizmetlerimizde en iyi kullanıcı deneyimini yaşatmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

 

29 ödül ve 7 araştırma başarısı

sahibinden.com, ilkini 2014 yılında kazandığı Capital Dergisi’nin Türkiye’nin En Beğenilen Şirketler Araştırmasında “E-Ticaret” kategorisinde birinciliğini 2016’da da tekrarladı. Great PlacetoWork Enstitüsü tarafından “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesine 2015’in ardından 2016’da da girerek iki kez üst üste en iyi’ler arasında yerini aldı. Dünyanın en prestijli ödüllerinde TheStevieAwards’ta2’si altın 7’si bronz olmak üzere toplam 9 ödülün sahibi oldu. İnternet dünyasının en iyilerinin internet kullanıcıları tarafından belirlendiği ve oylandığı Webrazzi Ödülleri'nde, “Yılın E-ticaret Sitesi”, “Yılın Seri İlan Sitesi” ve “Yılın Web Girişimi” kategorilerinde birinci seçildi.  MMA Türkiye tarafından düzenlenen Türkiye’nin en iyi mobil pazarlama kampanyalarının ödüllendirildiği TheSmarties 2016 Türkiye Ödülleri’nde “Mobilden İlan Verme” kampanyası ile “Ürün Hizmet Lansmanı” kategorisinde gümüş, “Mobil Uygulama” kategorisinde de bronz ödül kazandı. 8.Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda “ev aramak için sebep çok adres hep aynı” reklam kampanyası ile gümüş ödül kazanan sahibinden.com, 2016 Kristal Elma’da da Rafineri’yle hayata geçirdiği projelerle 5 ödül kazandı. 2016 MediacatFelis Ödülleri’nde 2 Felis, 3 Başarı olmak üzere toplam 5 ödülün sahibi oldu. Boğaziçi Üniversitesi’nin düzenlediği Management StudyWithExecutives’te ve Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde “Yılın E-Ticaret Sitesi” ödülüne layık görüldü.

 

Digital Age Dergisi ve MMA Türkiye (Mobile Marketing Association) tarafından düzenlenen “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” araştırmasında da “E-ticaret”,“Emlak” ve “Pazar Yeri” kategorilerinde 3 defa üst üste birinci oldu.

 

sahibinden.com 2016 yılında ayrıca Sahiplex ile WWF tarafından Türkiye’nin “Yeşil Ofis” seçilen ilk e-ticaret şirketi oldu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri