Sağlıklı yemek marketi sektörde büyüyor

17 Mayıs 2018 Perşembe

Just Food Market markası her yaş grubunun her öğünde kendisi için lezzetli alternatifleri uygun fiyatlara sunması ile dikkat çekiyor

saglikli-yemek-marketi-sektorde-buyuyor

Ülkemizde yetiştirilen ve üretilen ürünlere destek vererek yerel üretimi destekleyen yaklaşımı ile yola çıkan Just Food Market, sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlıklarına farklı bir bakış açısı kazandırıyor.

 

Bir yemek marketi olarak kullanıcıların karşısına çıkan Just Food Market, sadece sağlıklı menüsü ile değil gündelik tüketilen ev yemekleri konsepti ile de farklı bir tarza imza atıyor. Marka, Ankara’nın en seçkin lokasyonları Tunalı Hilmi Caddesi, Bilkent Station ve Maidan AVM içerisinde yer alan mağazaları ile gıda sektörüne yön veriyor.

 

Çalışan insanların beslenme alışkanlığına sağlıklı bir dokunuş

Just Food Market, koruyucu ve katkı maddeleri kullanmadan hazırlanan, her öğünde salatadan mezeye, sandviçten burgere geniş yelpazesi ile eşsiz bir yemek yeme deneyimi yaşatıyor.Çalışan anneleri, tekli yaşam ve modern şehir hayatının yoğun bölgelerinde kullanıcılarına kendilerine daha fazla zaman ayırma imkanı sunan marka, sağlıklı ve taze ürünler ile sevdiklerinizle daha kaliteli zaman geçirmenize de yardımcı oluyor.

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri