Rusya AVM pazarı da Omega'nın kontrolünde

AVM'ler için dijital pazarlama çözüm hizmet skalasını giderek geliştiren Omega Bigdata, Türkiye'de elde ettiği başarıları yurtdışında yaygınlaştırmaya devam ediyor

Rusya AVM pazarı da Omega'nın kontrolünde

Önceki yıllarda merakla takip edilen fakat zaman içerisinde eski popülerliğini yetiren puan kampanya kurgularının mobil sistemler ve oyunlaştırmalar ile tüketici nezninde etkisini arttırmayı hedefleyen Omega Bigdata, Bilkent Cyberpark'taki uzman Ar&Ge ekibi ile sektöre katkı sağlayacak çözümler üzerine çalışmakta. Bu mobil çözümlerden bir tanesi Rusya'nın St. Petersburg şehrinde bulunan Riomall projesinde devreye alındı. Tüm üyelik, fatura kayıt, ödül alma, anket ve şikayet süreçlerinin mikro site üzerinden işletildiği CRM projesi Rusya AVM sektöründe ses getirdi. Instagram fenomenleri işbirliğiyle konserler ve çeşitli aktiviteler, puan mikro sitesine entegre edilerek kısa sürede yüksek bir üye kaydı toplandı.

 

Müşterilerin her an AVM ile irtibatta olabilmesi, kampanyalardan kolay şekilde faydalanabilmesi ve AVM'deki fırsatlardan haberdar olabilmeleri için CRM tabanlı mobil uygulama ve mikro sitelerin kullanımı AVM pazarlama ekiplerine büyük kolaylık sağlıyor. Instagram ve oyunlaştırma eklentileri ile ilerleyen dönemlerde yeni özellikler Omega Bigdata tarafından sunulmaya devam edilecek.