RTP Medya’dan Bursa’da özel anlaşma

01 Eylül 2015 Salı

RTP Medya tüm Türkiye’de olduğu gibi Bursa’da da büyüyor. RTP Medya, Uğur AVM ile yapılan anlaşma neticesinde “Benim Uğurum” markası altında telifli müzik yayınını ve prodüksiyon hizmetini sağlayacak

rtp-medyadan-bursada-ozel-anlasma

Anlaşmayla ilgili olarak konuşan RTP Medya Kurumsal Satış Yöneticisi Emrullah Ahmet Turhan, şunları söyledi: “Bursa bizim için önemli bir şehir. Birçok müşterimiz bulunmakta. Uğur AVM’de çalışmayı istediğimiz firmalardan bir tanesiydi. Yaptığımız anlaşma bizi çok mutlu etti.”

Uğur AVM Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ahmet Calayır ise: “RTP Medya ile çalışmaya başlamaktan dolayı mutluyuz. Her iki taraf içinde çok iyi neticeler çıkacağına inanıyoruz.” dedi.

Mağaza içi müzik yayını ve mağaza içi seslendirme ile satışlara doğrudan etki eden Kurumsal Radyo Hizmeti, günümüz de en önemli pazarlama stratejilerinden bir tanesi. RTP Medya müşterileri bu hizmeti sunmakla kalmayıp, yayın içerisine aldığı reklamlarla müşterilerine ticari kazanç dahi kazandırabilmekte.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri