RTP Medya yeni yayın dönemine hazır

21 Ağustos 2014 Perşembe

Kurumsal radyo, mağaza-market içi müzik yayını, seslendirme ve radyo anonsları alanında hizmet sunan RTP Medya, yepyeni bir yayın dönemine merhaba dedi

rtp-medya-yeni-yayin-donemine-hazir

Müşterilerine Ulusal Radyo Yayını kalitesinde hizmet sunan ve gün geçtikçe kalite çıtasını yükselten RTP Medya, bu günlerde müşterilerinden gelen teşekkür mailleriyle motivasyonunu arttırıyor.

Müzik, satışları doğrudan etkiliyor
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan RTP Medya Genel Müdürü Yasin Gökçek, yeni dönem yayın akışı hakkında şunları söyledi, “Markaların satış alanlarına ve faaliyet içeriğine uygunlukta, günü saatlere böldük. Günün her saatinin tıpkı mevsimler gibi farklı ruh halleri vardır. Ve etkisi altında olduğumuz ruh haline göre hareket ederiz. Firmalara özel aranjelerimizle, belirlediğimiz tarz üzerinden uygulanan yayın akışının müşterilerimizin satışlarını ne denli olumlu etkilediğine, müşterilerimizden gelen teşekkür dönüşleriyle tanık oluyoruz. Buda müziğin satışı doğrudan etkilediğinin göstergesidir. Kurumsal Radyonun faydalarını belli stratejilerle kısa zaman içerisinde açığa çıkarmış olmaktan firmam ve kendi adıma onur duyuyorum. Yaptığımız bu yeniliğin sektöre katacağı değeri görmek tüm Rtp Medya çalışanları için ayrı bir mutluluk şu günlerde.”

Ayrıca yine bir ilki gerçekleştiren RTP Medya  “Tarihte Bugün”, “Yeşilçam’da Kaybettiklerimiz” gibi farklı paket programlarıyla da Kurumsal Radyoculuğu renklendirmeye devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri