RTP Medya büyüyor

28 Nisan 2014 Pazartesi

Radyo ve TV Prodüksiyon hizmetleri vermek amacıyla 2005 yılında kurulan RTP Medya, gün geçtikçe alanında uzmanlaşarak iş ortaklarının güvenini kazandı. Hizmet sunduğu 101 iş ortağı ve 3 bin şubesi ile firmaların radyo ve TV alanında her ihtiyacına cevap veren RTP Medya iş ortakları ile sözleşmelerini uzatarak, sektörün de gelişmesine katkı sağladı

rtp-medya-buyuyor

RTP Medya iş ortaklarına sadece radyo ve TV prodüksiyon hizmeti vermekle kalmıyor, her birinin doğru hedef kitleye hitap edebilmesi için arka planda ciddi bir analiz süreci başlatıyor. Firmanın kitlesini keşfettikten sonra, doğru kitleye doğru anonslarla seslenerek verimliliği artırıyor, yani bir nevi danışmanlık hizmeti de sağlıyor.

RTP Medya Türkiye’de bir ilki keşfederek, kullanıcısının hizmet alanındaki tüm haklarını bir kutuya sakladı. Hukuksal mevzuat, Fikir ve Sanat Eserleri Kanu’nun 5846 sayılı yasası üzerinden takip ediliyor. Ve yasa satış alanlarınızda yapmış olduğunuz yerli, yabancı, enstrümantal müzik için asıl hak sahiplerine bir bedel ödemekle yükümlü tutuyor. Bunun takibi de; “Mü-yap, Mesam, MSG, Müyorbir, Müzikbir ve Müyabir” olmak üzere 7 meslek birliği tarafından gerçekleştiriliyor.

RTP Medya “Telif Kutusu” kullanıcısının, bu yükümlülüklerini kendisi üstlenerek, herhangi bir hukuki yaptırımla karşı karşıya gelmesini engelliyor. Bunu tamamı enstrümantal eserlerden oluşan ve tüm hakları RTP Medya’da saklı olan, “Müzik Kütüphanesi” hizmeti ile kullanıcıya sunuyor.

RTP Medya, otel, hastane, alışveriş merkezi, banka, mağaza, kafeterya ve market içi satış alanlarında, günde 255, ayda 7 bin 650 anons ile sesini duyurmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri