Reis Gıda ile sesler birlik oldu sofralar umutla doldu

Reis Gıda ile sesler birlik oldu sofralar umutla doldu

Reis Gıda, her yıl Ramazan ayında ‘’Paylaşmaya Niyetliyiz’’ başlığı altında hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Geçen sene ‘’Bir tabak paylaş’’ diyen Reis Gıda, bu ramazanda ise ‘’Yemeğini Paylaşmak için #SesVer ‘’ etiketiyle yardımlaşma çağrısında bulundu. Sosyal medya kullanıcılarından, kendi hesapları üzerinden boş tabağa kaşık ile vurularak ses çıkartılan anların videosunu ve #SesVeretiketiyle çekilenfotoğrafları yardıma dönüştürdü.

Bu bayramda da sesler birlik oldu, sofralar umutla doldu

Ramazan ayında elimizi uzatmaya niyetliyiz diyen Reis Gıda’nın Yönetim Kurulu Üyesi Işılay Reis Yorgun, “Biz Reis Gıda olarak her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya çalıştık. Bu çalışmalarımızı toplum geneline yayarak bir ses, bir soluk olmak istedik. Birimizin fısıltısı hepimizin sesi oldu. Ramazan ayının hissiyatına yakışır bir biçimde “Paylaşmaya Niyetliyiz” sloganı ile başlattığımız projemizde,Kızılay’a gönderdiğimiz yardımlarla 32 bin kişinin sofrasını, katılımcıların paylaşımları sayesinde umutla doldurduk. Paylaşım yapan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

Işılay Reis Yorgun sözlerine şöyle devam etti; ‘‘Aileleri birleştiren, özlemleri bitiren ve mutlu yarınlara vesile olan bayram, kültürümüzün temel taşını oluşturmaktadır. Bayram birlikteliktir, hoşgörü ve kavuşmadır. Tüm sevdiklerinizle bir sofrayı paylaşacağınız, bereketli lezzetlerde buluşacağınız, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramlarınız olsun.’’