Red Bull Summer Edition Karpuz Lezzeti’ne özel ödüller

Red Bull Summer Edition Karpuz Lezzeti’ne özel ödüller

Yaz sıcaklarına Red Bull’dan hem serinletici hem de lezzetli bir alternatif geldi. Ferahlığı ve lezzeti ile yazın vazgeçilmez meyvesi olan karpuz aromalı ve 2021 yazına özel olarak üretilen Red Bull Summer Edition Karpuz Lezzeti eylül ayına kadar satışta olacak. 

Red Bull, bu yaza özel olarak mevsimin en güzel meyvelerinden karpuz aromalı yeni ürünü Red Bull Summer Edition Karpuz Lezzeti’ni tüketicilerin beğenisine sundu. 

Red Bull dünyasına özel sürprizler de yaza renk katacak. 2 Haziran- 25 Temmuz 2021 tarihleri arasında Red Bull Türkiye resmi Instagram hesabı @redbulltr’yi veya redbull.com/yazikanatlandir adresini ziyaret edenler, buradan edinecekleri Instagram filtresindeki oyuna katılarak en kısa sürede en yüksek puanı elde etmeye çalışacak. Her hafta en iyi puanı elde eden 40 katılımcı, Red Bull Summer Edition Karpuz Lezzeti’ne özel hazırlanmış kitlerden kazanacak. 8 hafta boyunca her haftanın en yüksek skoruna sahip toplam 8 kişi ise Red Bull’un düzenleyeceği birbirinden eğlenceli yaz etkinliklerine katılma fırsatı bulacak. Şansını artırmak isteyen herkes, aynı adresten bu eğlenceye sınırsız sayıda katılım sağlayabilecek. Daha fazla bilgi için redbull.com/yazikanatlandir adresini takip etmek mümkün.