Ramazan Kayseri Park’ta dolu dolu geçecek

16 Haziran 2016 Perşembe

İmza günleri, illüzyon gösterileri, geleneksel ramazan eğlenceleri, yarışmalar ve birbirinden eğlenceli çocuk aktiviteleri ile unutulmaz ramazan akşamları Kayseri Park’ta yaşanıyor

ramazan-kayseri-parkta-dolu-dolu-gececek

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 11 ayın sultanı olan Ramazan ayı boyunca düzenlediğietkinlikleriyle keyifli ve huzur dolu bir Ramazan yaşatmaya devam ediyor.


Çocukları çeşitli etkinlikler bekliyor
Trt Çocuk ekranlarında yaptığı Paytak Show programı ile 7'den 70'e herkesin sevgisini kazanan jonglör Kerem Eser, 18 Haziran Cumartesi günü 16.00 ve 21.00 saatlerinde Kayseri Park AVM'de gösterilerini sergileyecek. Kerem Eser jonglörlük, illüzyon oyunculuğu ve gösteri sanatlarının birçok dalını harmanladığı performansıyla Kayseri Park ziyaretçilerinin kalbini kazanacak.


Yazar Hikmet Anıl Öztekin’de Kayseri Park AVM’de olacak
Hikmet Anıl Öztekin, Kayserili sevenleriyle Kayseri Park AVM’de imza gününde buluşuyor. İlk kitabı “Elif Gibi Sevmek” adlı kitabı ile 2014 yılının en çok satan şiir kitapları arasında yer almasının ardından, şiirlerinin devamı olan “Elif Gibi Sevmek 2-Aşk-ı Tevekkül” ve son kitabı “Eyvallah”ı yazan Hikmet Anıl Öztekin, 19 Haziran Pazar günü saat 17.00’da Kayseri Park’ta sevenleriyle buluşacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri