Ramazan Ayında, işletmeniz İçin ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar Eurometall’de

Ramazan Ayında, işletmeniz İçin ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar Eurometall’de

Perakende, depo, lojistik, endüstriyel ve ofis ekipmanları alanında 30.000’in üzerinde ürünle hizmet veren ve Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise önde gelen ekipman tedarikçilerinden biri olan Eurometall, Ramazan ayı süresince en çok satış yapılan kategorilerde sürpriz indirimler yapılacağının müjdesini verdi.

Gıda sektörünün ivme kazandığı Ramazan ayında, Yük taşıma arabaları, Market Arabaları, El Sepetleri, Tekerlekli Sepetler, Tekerlekli Sepet Altlıkları, Promosyon Havuzları, İndirim Kasetleri ve Fiyat Kasetleri, market alanında faaliyet gösteren birçok işletme için Ramazan ayının en gözde ekipmanları olarak yerlerini aldılar. Eurometall, Ramazan ayı süresince en çok satış yapılan bu kategorilerde sürpriz indirimler yapılacağının müjdesini verdi.

Global bir sorun olarak tüm dünyayı etkisine alan COVID-19 virüsüyle beraber, değişen alışveriş alışkanlıkları ve market ekipman düzeni sonrasında birçok kişi e-ticarete aracılığı ile ihtiyaçlarını karşılamaya yöneldi.  Böylelikle e-ticaret üzerinden hızlı tüketim ve gıda tedariği sağlayan işletmeler için oldukça hareketli bir dönem başladı.

E-ticaret üzerinden alınan ürünlerin özenle hazırlanması ve kargoya verilmesi için üretilen Sipariş Toplama Arabası, dönemin oldukça ilgi gören ürünleri içinde yer aldı. Ayrıca, depo alanları için oldukça tercih edilen yük taşıma arabaları, COVID-19 sürecinde Eurometall tarafından en çok tedarik edilen ürünler arasında öncülüğünü korumaya devam ediyor. Ramazan ayına özel, market ekipmanları içerisinde en çok tercih edilen ürün yelpazesine avantajlı fiyatlar sunan Eurometall, #HerİşYerindeBirEurometallVar mottosu ile her işletmenin ekipman dostu olmaya devam ediyor.

Ramazan ayı boyunca en çok rağbet gören ürünlere ışık tutan Eurometall, ürünlerin kullanım alanlarını ve fonksiyonlarını açıkladı.

Promosyon Havuzları

Eurometall, promosyon ürünlerinin müşteriler tarafından farkındalığını iki kat arttıran Ürün Teşhir Sepetleri ve Ürün Teşhir Havuzları, dikkat çekmek istediğiniz ürünleri ön planda tutmanıza ve satış hacminizi arttırmanıza yardımcı olduğunun altını çizdi.

Yük Taşıma Arabaları

Depolama alanlarının vazgeçilmez ekipmanı olarak nitelendirilen Yük Taşıma Arabaları, ürün tedariğini hızlıca sağlamak adına, teşhir veya lojistik alanlarına ürünleri taşır. Ürün güvenliğini ön planda tutan Eurometall yük taşıma arabaları, Ramazan ayında en çok tercih edilen ekipman olarak sektördeki yerini korumaya devam ediyor.

Market Arabaları

Market sektörünün vazgeçilmez ekipmanlarından biri olan market arabaları, alışveriş anında müşterilerinizin alışveriş sürecini çok daha konforlu geçirmelerine yardımcı olur. Eurometall, işletmenizin m2’sine göre birçok market arabası alternatifi sunar. Dar veya geniş koridorlar için birden farklı market arabası  alternatifleriyle işletmelerin ihtiyacına en uygun ekipmanı tedarik eder.

El Sepetleri ve Tekerlekli Sepetler

İşletmelerin ihtiyacına en uygun litreye ve renge sahip sepetler birbirinden farklı tasarımlarla ramazan ayında da işletmelerin hizmetinde.

İndirim Kasetleri

Alışverişin oldukça önem kazandığı Ramazan ayında, yapmış olduğunuz promosyonları İndirim Kasetleri aracılığıyla çok daha pratik bir formda müşterilerinize sunabilir kılan Eurometall, pop display ürünlerinin etkisinin satış nezlinde oldukça önemli olduğunu vurguluyor.

 Fiyat Kasetleri

Eurometall, satışını yapmakta olduğunuz ürünlerin fiyatlarını çok daha efektif bir formda sunmak için üretilen fiyat kasetlerinin, özellikle manav reyonlarına renk gettirdiğini ve satış arttırıcı etkisini olduğunu vurguluyor.

#HerİşYerindeBirEurometallVar