Quasar İstanbul’un tesis yönetimi Atalian’a emanet

Viatrans AŞ’nin Mecidiyeköy’de bulunan projesi Quasar İstanbul’un tesis yönetimi kapsamında tüm teknik ve temizlik hizmetleri, 2013’te Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan Atalian Global Services tarafından karşılanacak

Quasar İstanbul’un tesis yönetimi Atalian’a emanet

2013 yılında girdiği Türkiye tesis yönetimi pazarında 4 yılda önemli bir yol kat ederek ilk 5 arasına yerleşen Atalian Global Services; tesis yönetimi, enerji yönetimi, temizlik, güvenlik, teknik bakım, inşaat & renovasyon, resepsiyon, peyzaj ve bina otomasyon sistemleri hizmetleri ile birçok önemli markanın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

 

Görkemli yaşamın teknik ve temizlik tesis hizmetlerini Atalian sunacak

Atalian Entegre Tesis Yönetimi Quasar İstanbul’un teknik tesis yönetimi ve temizlik hizmetleri kapsamında Viatrans ile iki yıllık bir sözleşme imzaladı. İstanbul Mecidiyeköy semtinde bulunan komplex yaklaşık 190 bin metrekarelik bir alanı kaplayan iki kuleye ev sahipliği yapıyor. Proje Quasar İstanbul, Fairmont Hotel ve Quasar Residences ve Ofisess olmak üzere iki kuleden oluşuyor. Boğaziçi’nin eteklerinde yükselen, İstanbul’un tarihi yapısı ve modern silüeti ile kontrast oluşturan Quasar İstanbul 2016 yılında tamamlandı.

 

İstanbul’un büyüleyici silüetini şehrin merkezinde sunan gayrimenkul kompleksinin teknik bakımı, elektrik ve mekanik işleri ile kapalı ve açık alanların temizlik hizmetleri iki yıl boyunca Atalian tarafından karşılanacak.

 

Tesis yönetimi kavramının ülkemizde de yerleşmesi ile birlikte artık projelerin yönetimleri profesyonel kurumlara devredilmeye başlandı. Yönetimini profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirmeyi tercih eden Quasar İstanbul’un teknik tesis yönetimi ihtiyacı donanımlı Atalian personeli tarafından karşılanacak. Projenin tüm teknik bakım, ısıtma, soğutma, iklimlendirme, duman emme ve filtrasyon işleri Atalian Global Services’in entegre tesis yönetimi kapsamında sunulacak.